Жіноче безпліддя: причини та методи лікування - Lita

Жіноче безпліддя

22 Лютого 2023

Бажання жінки стати матір’ю – це природний факт. Але, на жаль, відомо про багато випадків, коли вагітність не настає. І часто у таких ситуаціях причина ховається у жіночому здоров’ї. Щоб усунути цю проблему, варто звернутися до фахівців ЕКЗ клініки.

Причини жіночого безпліддя

Серед безлічі причин безпліддя у жінок, головними вважаються:

1. Патологія матки. Існує досить багато різновидів подібної патології, які заважають виносити та народити здорового малюка.

2. Відсутність фалопієвих труб або їх непрохідність. Перший варіант можливий при хірургічному видаленні труб матки крізь маткову вагітність. Або ж справа у гнійному процесі. Непрохідність може бути наслідком спайкового процесу після запалення.

3. Спайкові процеси, які перешкоджають проходу яйцеклітини в матку.

4. Ендометріоз. Являє надмірне розростання ендометрію.

5. Імунологічні чинники. Передбачає наявність в організмі антитіл до сперматозоїдів.

Можливі методи лікування

Лікування жіночого безпліддя здійснюється за допомогою низки методів, які підбирають в індивідуальному порядку. Варто пам’ятати, що медицина не гарантує повного одужання при діагнозі “безпліддя”. Все залежить від рівня складності поставленого завдання.

Головними методами, які використовують фахівці у своїй практиці, є:

1. Гормональна терапія. Лікування призначає лікар за наявності ендокринної безплідності. Воно полягає у прийомі препаратів медикаментозного типу. Їхня дія спрямована на коригування роботи ендокринної системи.

2. Штучна інсемінація. До неї вдаються за нормальної прохідності фалопієвих труб. Адже запліднення яйцеклітини здійснюється у самій трубі навіть за умови природного зачаття.

3. Екстракорпоральне зачаття. Найрезультативніша технологія репродуктивного типу, яка використовується за відсутності труб або яєчників. До неї вдаються і при окремих захворюваннях та патологічних станах матки.

4. Лапароскопія В окремих випадках для того, щоб завагітніти, достатньо усунути патологію матки або маткових труб. Це можна зробити за допомогою хірургічного втручання.

Якщо ви бажаєте отримати якісне лікування жіночого безпліддя, залишайте заявку на сайті ЕКЗ клініки. Фахівці зв’яжуться з вами для уточнення деталей.