Процедура донорства яйцеклітини. Забір яйцеклітини, ооцитів | Клініка репродуктивної медицини LITA

Процедура донорства яйцеклітини

Деякі жінки не мають змоги скористатися своїми яйцеклітинами, у такому випадку можна використати донорські клітини.На основі багаторічного досвіду фахівців клініки LITA, пропонуємо програму «Донація ооцитів». 

Показання до використання донорських яйцеклітин: 

 • Менопауза 
 • Відсутність яєчників 
 • Неякісні яйцеклітини 
 • Генетичні захворювання 
 • Невдалі спроби ЕКЗ 
 • Багаторазові викидні 
 • Онкозахворювання 

Програма донорства є абсолютно безпечною та анонімною. Донори – молоді жінки, котрі проходять повну медичну, генетичну та психологічну діагностику, обстеження на інфекційні захворювання. Тому ми гарантуємо високу якість клітин. Донорські яйцеклітини можуть бути заплідненні спермою чоловіка або донора.

Хто може стати донором яйцеклітин:

 • Жінка приємної зовнішності, віком від 18 до 32 років, яка має власну здорову дитину і хоче допомогти іншим жінкам стати мамою
 • Відсутні погані звички
 • Відсутні генетичні захворювання
 • Добре соматичне та психічне здоров’я

Процедура донорства яйцеклітини

У нашій країні кількість безплідних пар зростає. Все частіше подружні пари змушені звертатися за допомогою до лікарів. У дуже багатьох жінок, у яких не виходить завагітніти, відсутні яйцеклітини в яєчниках або вони мають занадто низьку якість. У таких ситуаціях саме донорські яйцеклітини (ооцити) допоможуть успішно зачати малюка, виносити і народити його.

Донорство яйцеклітин – це ефективний метод лікування безпліддя. Він передбачає добровільну передачу своїх ооцитів (статевих клітин) жінці, яка з якихось причин не може мати дітей. Вирішивши стати донором, ви робите важливий вчинок і даруєте комусь радість материнства, яка не була б можлива при інших обставинах. Ми пропонуємо вам стати донором у Києві. Якщо ви хочете продати свою яйцеклітину бездітній парі, щоб допомогти їй відчути щастя материнства і батьківства, тоді сміливіше звертайтеся в клініку репродуктивної медицини «LITA». У нас багатий досвід в проведення донорських програм, що робить процедуру максимально ефективною і безпечною як для донора, так і для майбутньої мами.

Забір яйцеклітини: кому потрібні донорські клітини?

Відсутність яйцеклітин у жінки може статися після раннього клімаксу, видалення яєчників. Донор також потрібен в тому випадку, якщо жінка, яка бажає завагітніти має генетичні захворювання, що передаються у спадок.

Як правило, донорські яйцеклітини дозволяють зачати дитину набагато швидше. Забір яйцеклітини – дуже відповідальний процес. Донором може стати аж ніяк не кожна жінка, адже до неї пред’являються високі вимоги, тому що від них багато в чому залежить здоров’я майбутньої дитини. Потенційна донор повинна підходити не тільки за медичними параметрами, але і за віком (від 18 до 32 років). У неї не повинно бути хронічних, гінекологічних та генетичних захворювань. Крім цього, у неї  повинна бути хоча б одна здорова дитина. Ще одна дуже важлива умова – відсутність в анамнезі вад серця. Донором не можна стати, якщо у вас були операції або важкі захворювання, а також є шкідливі звички.

Донор в обов’язковому порядку повинна пройти повне медико-генетичне обстеження. Організм перевіряють на відсутність інфекцій, захворювань, гормональних збоїв і т.п. Якщо ви бажаєте стати потенційним донором і переконатися в тому, що повністю відповідаєте вимогам, то можете звернутися в клініку репродуктивної медицини «LITA» і записатися на прийом до лікаря. Спеціаліст проведе ретельне обстеження організму, щоб переконатися, що жінка може стати донором здорових яйцеклітин. На первинному огляді визначають групу крові і резус-фактора, проводять комплексне обстеження, роблять флюорографію, здають різні аналізи (сечі, крові та ін.), проводять ЕКГ, беруть мазок шийки матки та ін. Обстеження повністю проходить за рахунок клініки.

Якщо у жінки все в порядку і протипоказань немає, тоді приступають до другого етапу – стимуляції яєчників. Вона необхідно, щоб викликати у потенційного донора овуляцію. Овуляція потрібна для найбільшої кількості повноцінних, придатних для запліднення яйцеклітин в процесі одного менструального циклу. Жінці потрібно буде приймати спеціальний препарат, який сприяє стимуляції яєчників. Головне завдання даного протоколу – викликати дозрівання відразу декількох яйцеклітин протягом одного циклу. Це підвищує шанси на успішне зачаття дитини. Жінці-донору вводять гормон для остаточного дозрівання ооцитів. Донорство яйцеклітин аналогічна іншим донорським програмам, таким як донорство крові та ін.

Забір ооцитів: чому варто звернутися саме в нашу клініку?

Забір ооцитів не викликає ніяких больових відчуттів. В процесі проведення обстежень і підготовки до донорства яйцеклітин донор може вести звичний спосіб життя, тому що обстеження не займає багато часу.

Варто відзначити, що гормональні препарати, які приймає жінка-донор абсолютно безпечні для її здоров’я. Від них не виростають вуса, не псується фігура, не пропадають місячні і т.п. Навпаки, введення в організм жіночих гормонів покращує здоров’я і зовнішній вигляд. Але найважливіше в цій справі: ваша донорська яйцеклітина дозволить бездітній парі нарешті стати щасливими батьками і народити здорового малюка.

Звернутися в клініку «LITA» варто з кількох причин:

 • Великий досвід лікування безпліддя в Україні.
 • Висококваліфіковані лікарі-гінекологи і репродуктологи.
 • Повна конфіденційність даних.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми готові відповісти на всі ваші запитання і надати додаткову інформацію вже сьогодні. Якщо ви потенційний донор ооцитів, ви можете звернутися в клініку репродуктивної медицини «LITA». Донор не тільки зможе ретельно перевірити своє здоров’я, але й отримати гідну винагороду. Допоможіть іншій родині пізнати радість батьківства!

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.