Відгуки | клініка LITA

Відгуки

Дякуємо за ваш відгук! Намагаємося бути кращими! Залишити відгук

Була на первинному осмотичний у доктора Савченко Ірина Станіславівна. Приємно вразив прийом. Чутка людина, професіонал у своєї справі. Порадила не тільки в напрямку основного питання. Сподіваюсь на результативну співпрацю.

Читати далі
Приховати

Наталія

3 Серпня 2023

Були по рекомендації друзів, дуже сподобався лікар, уважна.
Без проблем дала професійні відповіді на питання які мене турбували.

Читати далі
Приховати

Катерина

1 Серпня 2023

Я ретельно шукала клініку для програми сурогатного материнства. Мені важливо, щоб лікарка була спокійна, все могла детально пояснити, підтримати, відповісти на найтупіші питання. Ірину Станіславівну обрала саме тому, що вона змогла все етично та зрозуміло пояснити, заспокоїти і прописати всі етапи роботи. Плюс дуже сподобалась атмосфера у клініці та ставлення персоналу.

Читати далі
Приховати

Анна

8 Серпня 2023

Ірина Станіславівна грамотний лікар. Отримала кваліфіковану консультацію та велике задоволення від спілкування. Дуже позитивна людина. Буду рекомендувати всим знайомим.

Читати далі
Приховати

Людмила

13 Липня 2023

Добридень!
Хочу висловити подяку Ірині Станіславівні Савченко, за професійну консультацію та добродушне ставлення!
Ірина Станіславівна вміє-ЧУТИ і СЛУХАТИ!
Рекомендую цього лікаря!

Читати далі
Приховати

Жаклін

12 Липня 2023

Велика подяка за доступну консультацію Ірині Станіславівні Савченко. Пояснила все зрозуміло, запропонувала всі варіанти подальших дій. Співпрацюватимемо разом і рухатимемося до своєї мрії. Велика подяка всьому персоналу клініки.

Читати далі
Приховати

Дарья

11 Липня 2023

Сьогодні була консультація з репродуктологом Савченко Ірина Станіславівна.Лікар мені дуже сподобалась, задавала чіткі питання та відповіді. Ми все обговорили і дій

Читати далі
Приховати

Наталія

6 Липня 2023

Добрий день! Сьогодні була вперше на консультації лікаря-репродуктолога Савченко Ірини Станіславівни, залишилася задоволена, почула чіткий план дій у своєму питанні, чуйний та приємний лікар! Почнемо працювати)

Читати далі
Приховати

Гончарова Василіса Вікторівна

3 Липня 2023

Сьогодні відвідала Вашу клініку. Дуже зручне розташування, місце для парковки автомобіля. Прекрасний інтер’єр, зручні місця в залі очікування.Дуже вдячна за смачну каву. Обслуговування вище всіх похвал. Вдячна своєму лікарю Савченко Ірині Станіславівні. Прекрасна людина, чудовий спеціаліст. Все чітко і по ділу. Консультація проходила разом з чоловіком. Все пояснювала нам обом. Дуже сучасне обладнання. Дякую Вам за те, що дали надію. Вдячних вам пацієнтів та процвітання

Читати далі
Приховати

3 Липня 2023

Сподобалась лікар Дейнеко Т.С. Не змушувала здавати 100 непотрібних аналізів як «напарюють» інші лікарі, гарно пояснила суть проблеми, дала стратегію лікування

Читати далі
Приховати

Дана

21 Червня 2023