Лікування безпліддя у чоловіків

У 45% – 50% випадках пара не може завагітніти через чоловіче безпліддя. Як правило, чоловікам простіше зробити діагностику репродуктивного здоров’я, ніж жінкам. Тому важливо, при ненастанні вагітності протягом року, не гаяти час, а пройти обстеження, щоб як найшвидше розпочати лікування.

Основна причина чоловічого безпліддя – низька якість сперми, на що впливають інфекційні захворювання, травми, шкідливі звички, погане харчування, стреси, тісний одяг, важкі умови праці та малорухливий спосіб життя. Для визначення причин безпліддя потрібний ряд якісних діагностичних досліджень та аналізів. Але, спочатку лікар запропонує зробити спермограму, яка надає інформацію про генетичні та ендокринні порушення, наявність імунних, інфекційних захворювань та інших патологій.

Рідко говорять про те, що причина безпліддя у чоловіків може бути пов’язана з функціонуванням імунної системи, яка може атакувати свої статеві клітини. Імунне безпліддя можна діагностувати за допомогою спеціальних тестів.

Відомо, що стрес може бути одним із факторів, що впливає на фертильність. Наукові дослідження підтвердили, що під впливом стресу в організмі чоловіка відбувається накопичення кортизолу (так званого гормону стресу), який блокує секрецію тестостерону, ключового чоловічого гормону, що відповідає за фертильність.

В залежності від результату діагностики лікар призначить індивідуальне лікування чоловічого безпліддя у Києві. Якщо причиною є гормональне порушення, що призводить до зменшення кількості та рухливості сперматозоїдів, передбачається лікування гормональною терапією. Хірургічні втручання потрібні при діагностуванні таких хвороб, як варикоцеле, сперматоцеле, крипторхізм, пахвинно-мошонкові грижі. У свою чергу, бактеріальні інфекції сечостатевої системи лікуються антибіотиками.

При важких формах безпліддя, коли не вдається отримати власні якісні сперматозоїди, є можливість скористатися спермою донора – людини, яка обстежена, є генетично і фізично здоровою.

Клініка LITA пропонує також метод допоміжних репродуктивних технологій, який включає маніпуляції in vitro з людськими ооцитами, спермою та ембріонами з метою домогтися настання вагітності.

Доведено, що якість сперми покращують: активний відпочинок, дієта з низьким вмістом жиру, багата на фрукти та овочі, вітаміни А, С, Е і цинк. Але, не варто займатися самолікуванням, коли вам можуть надати сучасне лікування чоловічого безпліддя в Україні у клініці LITA. Наші лікарі мають багаторічний досвід у цьому питанні. Головне, своєчасне звернення до фахівців.

Чоловіче безпліддя успішно лікується!

Подорож до батьківства починається з першого кроку!

  • Турботливий сервіс
  • Прагнення до досконалості
  • Прозорість і відкритість
  • Інноваційні технології
  • Висока ефективність