Лікування чоловічого безпліддя в клініці LITA

Лікування безпліддя у чоловіків

У 45% – 50% випадках пара не може завагітніти через чоловіче безпліддя. Як правило, чоловікам простіше зробити діагностику репродуктивного здоров’я, ніж жінкам. Тому важливо, при ненастанні вагітності протягом року, не гаяти час, а пройти обстеження, щоб як найшвидше розпочати лікування.

Основна причина чоловічого безпліддя – низька якість сперми, на що впливають інфекційні захворювання, травми, шкідливі звички, погане харчування, стреси, тісний одяг, важкі умови праці та малорухливий спосіб життя. Для визначення причин безпліддя потрібний ряд якісних діагностичних досліджень та аналізів. Але, спочатку лікар запропонує зробити спермограму, яка надає інформацію про генетичні та ендокринні порушення, наявність імунних, інфекційних захворювань та інших патологій.

Рідко говорять про те, що причина безпліддя у чоловіків може бути пов’язана з функціонуванням імунної системи, яка може атакувати свої статеві клітини. Імунне безпліддя можна діагностувати за допомогою спеціальних тестів.

Відомо, що стрес може бути одним із факторів, що впливає на фертильність. Наукові дослідження підтвердили, що під впливом стресу в організмі чоловіка відбувається накопичення кортизолу (так званого гормону стресу), який блокує секрецію тестостерону, ключового чоловічого гормону, що відповідає за фертильність.

В залежності від результату діагностики лікар призначить індивідуальне лікування чоловічого безпліддя у Києві. Якщо причиною є гормональне порушення, що призводить до зменшення кількості та рухливості сперматозоїдів, передбачається лікування гормональною терапією. Хірургічні втручання потрібні при діагностуванні таких хвороб, як варикоцеле, сперматоцеле, крипторхізм, пахвинно-мошонкові грижі. У свою чергу, бактеріальні інфекції сечостатевої системи лікуються антибіотиками.

При важких формах безпліддя, коли не вдається отримати власні якісні сперматозоїди, є можливість скористатися спермою донора – людини, яка обстежена, є генетично і фізично здоровою.

Клініка LITA пропонує також метод допоміжних репродуктивних технологій, який включає маніпуляції in vitro з людськими ооцитами, спермою та ембріонами з метою домогтися настання вагітності.

Доведено, що якість сперми покращують: активний відпочинок, дієта з низьким вмістом жиру, багата на фрукти та овочі, вітаміни А, С, Е і цинк. Але, не варто займатися самолікуванням, коли вам можуть надати сучасне лікування чоловічого безпліддя в Україні у клініці LITA. Наші лікарі мають багаторічний досвід у цьому питанні. Головне, своєчасне звернення до фахівців.

Чоловіче безпліддя успішно лікується!

Подорож до батьківства починається з першого кроку!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення до досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Лікування чоловічого безпліддя – ефективно і результативно

Ви зустріли коханого чоловіка, створили з ним сім’ю і дуже мрієте про спільних дітей, але численні спроби зачати малюка досі не принесли результату? Зазвичай, коли вагітність не наступає саме жінка починає бігати по лікарях і здавати аналізи. Однак за статистикою, в 50% випадків пара не може завагітніти через чоловіче безпліддя. В даний час діагноз «чоловіче безпліддя» ставлять все частіше і з кожним роком число безплідних пар збільшується. Сумний факт – за останній час кількість безплідних чоловіків більше, ніж 10-20 років тому.

Якщо у вашому будинку не чути дитячий сміх – не варто зневірятися, панікувати і вішати на себе ярлик безплідного, адже сучасна медицина зробила крок далеко вперед і сьогодні пропонує ефективні методи лікування як чоловічого, так і жіночого безпліддя. Головне – не втрачати надію і вчасно звернутися до висококваліфікованих лікарів.

Лікування чоловічого безпліддя – довірте професіоналам!

Увага! Лікувати безпліддя потрібно лише у перевірених клініках і медичних центрах, де безплідною парою будуть займатися не просто гінекологи та урологи, а репродуктологи, генетики, андрологи, тобто професіонали, які спеціалізуються на репродуктивному здоров’ї жінок і чоловіків.

Клініка репродуктивної медицини «LITA» пропонує найкращі методи лікування безпліддя у чоловіків і дарує надію знайти щастя батьківства. Тут працюють досвідчені лікарі-гінекологи і репродуктологи. Фахівці запропонують якісне лікування від безпліддя у чоловіків, відновлять природну здатність до зачаття.

Що потрібно знати про чоловіче безпліддя

Чоловіче безпліддя – патологічний стан порушення дітородної функції. Такий діагноз пов’язують з якимись хворобами або аномальним збоєм в організмі. Однак у більшості випадках безпліддя – це не вирок, а лише тимчасова нездатність зачати малюка.

Безпліддя у чоловіків буває:

 • Первинне – коли чоловік не може зачати дитину і до цього жодна з його партнерок не могла від нього завагітніти.
 • Вторинне – коли репродуктивна функція чоловіка згасає. Вторинне безпліддя ставлять, якщо чоловік вже має власних дітей.

Як і при первинному, так і при вторинному безплідді, в першу чергу, потрібно визначити причину, яка до цього призвела. Найпоширеніші серед них такі:

 • запальні та інфекційні захворювання репродуктивної системи;
 • хронічна інтоксикація або опромінення;
 • генетичні відхилення;
 • непрохідність сім’явиносних протоків;
 • розширення венозних судин в мошонці;
 • гормональні порушення;
 • генні мутації.

Крім первинного та вторинного чоловічого безпліддя, також розрізняють поєднане (комбіноване з жіночим безпліддям) і ідіопатичне (незрозуміле або безпліддя неясного генезу).

Варто зазначити, що причини неможливості зачати дитину можуть ховатися в частих стресах, хронічній втомі, отриманих травмах, будь-яких захворюваннях, хірургічних втручаннях, фактори впливу зовнішнього середовища і т. п. Дуже важливо, щоб чоловік був готовий пройти повне обстеження організму, інакше позитивного результату не буде та сама проблема не вирішиться.

Точна і своєчасна діагностика – запорука успіху

Діагностика чоловічого безпліддя повинна проводиться досвідченим лікарем. Для початку знадобиться консультації репродуктолога і андролога-уролога.

Отримана інформація після комплексної діагностики дозволяє лікарю визначити які подальші обстеження необхідні і яке лікування доцільно для конкретного випадку.

Лабораторна діагностика безпліддя у чоловіків – обов’язкова процедура, яка дає уявлення про роботу чоловічої статевої системи. Один з перших аналізів – розгорнута спермограма. Аналіз сперми допоможе виявити збій у репродуктивному здоров’ї або наявність патології. Діагностика не обмежується однією лише спермограмою, у чоловіків часто беруть мазок з уретри і роблять бакпосів сперми. Це необхідно для того, щоб дізнатися чи є статеві інфекції чи ні, які перешкоджають настанню вагітності.

Фахівці клініки репродуктивної медицини «LITA» використовують багато способів, як визначити чоловіче безпліддя. Щоб отримати детальну інформацію лікар може призначити додаткові обстеження різних органів і систем, в залежності від виявлених патологій.

Лікування чоловічого безпліддя всіх форм і видів

При чоловічому безплідді можуть бути застосовані, як оперативні, так і консервативні методи лікування. Також нерідко використовуються допоміжні репродуктивні технології – ЕКЗ, штучна інсемінація та інші прогресивні методики. При професійному підході і правильно поставленому діагнозі, проблема безпліддя успішно вирішується.

Наші лікарі зможуть виявити основну причину виникнення чоловічого безпліддя, підберуть оптимальний план терапії. Вони запропонують оптимальну схему лікування, яка призведе до позитивного результату за мінімальний термін.

Самолікування чоловічого безпліддя – табу!

Нерозумно починати лікувати безпліддя самому без медичної допомоги та обстеження. Пам’ятайте, що безконтрольний прийом будь-яких ліків та без попередньої консультації з лікарем, неприпустимий. Ви можете втратити не тільки дорогоцінний час, але і гроші, витрачені даремно. Призначати якісь ліки для лікування безпліддя, а також лікувальні процедури може тільки кваліфікований лікар.

Не відкладайте візит до лікаря. Чим раніше ви почнете обстеження і лікування, тим швидше ви знайдете щастя стати батьком.

Лікування безпліддя у чоловіків у клініці «LITA»

Чому варто звернутися в нашу клініку? Очевидно, адже у нас:

 • сучасні методи лікування чоловічого безпліддя;
 • кваліфікований персонал з багаторічним стажем;
 • найкраще обладнання нового покоління;
 • великий перелік послуг з діагностики та лікування безпліддя у чоловіків;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Ми обіцяємо своїм пацієнтам гарантію результату, комплексне медичне обслуговування і високу ефективність лікування.

Клініка репродуктивної медицини «LITA» має все необхідне для боротьби з чоловічим безпліддям і готова надати високопрофесійну медичну допомогу кожному пацієнту. Всі обстеження та діагностика проводяться якісно і на найвищому рівні. Нашими фахівцями успішно проводиться лікування навіть найважчих патологій чоловічої статевої системи.

Звертайтеся в клініку «LITA», де, пройшовши крок за кроком всі етапи лікування безпліддя, ви наблизитеся до своєї найзаповітнішої мрії!

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію