Сурогатне материнство - Lita

Сурогатне материнство

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, коли стан здоров’я жінки не дозволяє виносити дитину самостійно. За допомогою ЕКЗ в матку сурогатної матері підсаджують ембріон генетичних батьків. Генетичні та юридичні права на дитину мають тільки батьки, чий ембріон був перенесений до організму сурогатної матері.

Показання до сурогатного материнства: 

 • Відсутність матки
 • Захворювання матки: міоми, синдром Ашермана, атрофічний ендометрит
 • Деформація порожнини матки
 • 4 і більше невдалих спроб ЕКЗ
 • Проблеми зі здоров’ям, при яких вагітність і пологи небезпечні для життя

Клініка репродуктивної медицини LITA у Києві пропонує послугу сурогатного материнства. У разі необхідності можна скористатися ооцитами або спермою донорів.

Прийміть рішення, яке змінить ваше життя вже сьогодні!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення до досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Сурогатне материнство – шанс стати батьками

Якщо стан здоров’я жінки не дозволяє їй виносити і народити здорову дитину, їй допоможе це зробити сурогатна мати. Останнім часом сурогатне (штучне) материнство стає дуже популярним серед бездітних пар. В Україні така процедура стала досить актуальною. Часто вона є останнім шансом створити повноцінну сім’ю. Сурогатне материнство здійснюється в рамках програми екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Цей метод полягає в тому, що ембріон, який отримано від генетичних батьків, переноситься в порожнину матки до іншої жінки.

Послуга сурогатного материнства в Україні далеко не нова. Тисячі сімейних пар, у яких з якихось причин не вийшло зачати дитину природним способом, зверталися до сурогатним матерям і вони подарували їм можливість стати батьками. Для деяких жінок саме сурогатна мама є останньою можливістю здійснення своєї заповітної мрії.

Сурогатне материнство в Україні

Сурогатне материнство – це складна допоміжна репродуктивна технологія. Багато пар цікавляться питанням, як підбирають сурогатних матерів. Насправді, вибір жінки на роль сурогатної матері – завдання не з легких. Підбором підходящої кандидатури займаються висококваліфіковані лікарі спеціалізованих клінік. На роль сурматері може претендувати молода і абсолютно здорова жінка без шкідливих звичок і яких-небудь відхилень. Ще одна умова – наявність у неї своєї здорової дитини.

По суті, сурогатне материнство – це взаємодопомога двох жінок: в однієї з’являється довгоочікуваний малюк, інша допомагає сімейній парі народити дитину і отримує за це грошову винагороду.

Безумовно, в питанні сурогатного материнства варто торкнутися моральний аспект. Однак варто розуміти, що послуги сурогатної матері – це можливість використовувати чужу матку для виношування дитини. Малюк не має спорідненості з жінкою, яка погодилася на цей благородний вчинок.

Кілька цікавих фактів та сурогатне материнство:

 • Сурогатна мати виношує генетично нерідного їй малюка. Всі 9 місяців вагітності вона буде носити під серцем дитину, якій не доводиться родичем. Після появи на світ малюка генетичні мама і тато стають його юридичними батьками, мають повне право ростити і виховувати його. У свою чергу сурогатна мати не може претендувати на роль матері. Її основне і єдине завдання – виносити і народити дитину.
 • У сурогатному материнстві беруть участь 3 людини: генетичний батько і мати, а також сурогатна мама. Сурогатна мати згодна виносити чужу дитину і добровільно його віддати.
 • Сурогатне материнство передбачає якісне комплексне обстеження, а також подальший супровід вагітності до народження здорового малюка.
 • В Україні сурогатне материнство абсолютно легально і регулюється на законодавчому рівні.

Клініка сурогатного материнства

При сурогатному материнстві в матку сурматері переноситься ембріон, який був отриманий в процесі запліднення яйцеклітини генетичної матері сперматозоїдом генетичного батька.

Сурогатне материнство актуально в тих ситуаціях, коли жінка страждає важкими захворюваннями або у неї відсутня матка. Також даний спосіб мати дитину проводиться, якщо були невдалі спроби проведення ЕКЗ, деформована порожнина або шийка матки, а також при звичному невиношування вагітності. Цей поширений метод лікування безпліддя поширений не тільки в Європі, але і в Україні.

Щоб стати сурогатною мамою необхідно звернутися в профільну клініку. Але врахуйте: до вибору установи варто підійти дуже серйозно і уважно, щоб уникнути неприємних ситуацій. Прочитайте відгуки про клініку, відвідайте її та познайомтеся з її роботою, дізнайтеся який персонал там працює. Не варто довіряти новим клінікам, про яких нічого не відомо.

Клініка репродуктивної медицини «LITA» надає послуги сурогатного материнства в Україні. За роки своєї багаторічної роботи, вона завоювала довіру тисячі пацієнтів і має відмінну репутацію. Особливу увагу ми приділяємо дотриманню конфіденційності та захисту особистих даних пацієнтів.

Клініка репродуктивної медицини «LITA» піклується про своїх пацієнтів. Тут працює висококваліфікований персонал, який створює всі необхідні умови, щоб вагітність пройшла спокійно і на світ з’явився здоровий малюк.

Послуги сурогатного материнства в Україні

Якщо вас цікавить сурогатне материнство в Україні, тоді звертайтеся в клініку репродуктивної медицини «LITA». Наші переваги перед іншими клініками:

 • ефективні методи лікування безпліддя – даруємо надію бездітним парам стати батьками в самий найближчий час;
 • найкраще обладнання нового покоління – використовуємо сучасні медичні апарати провідних виробників;
 • високий професіоналізм лікарів – у нас працюють досвідчені професіонали зі стажем;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта – цінуємо як генетичних батьків, так і сурогатним мам.

У нашій клініці є актуальна база здорових і відповідальних сурогатних мам, які пройшли спеціальний відбір.

Хочете мати здорового малюка і стати щасливими батьками? Бажаєте дізнатися, як стати сурогатною матір’ю в Україні? Не втрачайте час і звертайтеся в клініку репродуктивної медицини «LITA». Ми допоможемо втілити у життя Вашу мрію!

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.