Гінеколог-ендокринолог Київ, Ендокринна гінекологія в клініці LITA

Ендокринна гінекологія

Ендокринна гінекологія займається діагностикою та лікуванням у жінок гормональних порушень, пов’язаних із захворюваннями щитоподібної залози, гіпоталамо-гіпофізарної системи та надниркових залоз. 

Це надзвичайно широка сфера, яка займається, серед іншого, порушеннями менструального циклу, контрацепцією, затримкою статевого дозрівання, передменструальним синдромом, безпліддям, репродуктивними розладами у жінок, менопаузальними розладами та використанням замісної гормональної терапії. Надмірний ріст волосся, вугрі, ожиріння, полікістоз яєчників, аномальна вагінальна кровотеча, гіперплазія ендометрію, набряк молочної залози, головний біль – це ті проблеми, з якими часто пацієнтки звертаються по допомогу до гінеколога-ендокринолога.

Ендокринна гінекологія також охоплює певні питання в галузі ембріології, імунології чи генетики. Кваліфікований догляд за вагітними з ендокринними проблемами збільшує ймовірність народження здорової дитини та мінімізує ризик ускладнень вагітності, таких як гіпертонія, спричинена вагітністю або передчасні пологи.

Ваше здоров’я в надійних руках!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Ендокринна гінекологія

Ендокринна гінекологія займається питаннями лікування гінекологічних захворювань, які пов’язані з порушеннями ендокринної системи у жінок. Переоцінити значення гінекологічної эндокринологий дуже важко. За останні роки з’явилася гостра необхідність у такому напрямку медицини. Цей розділ гінекології займається вивченням причин патологічних порушень, викликаних порушенням вироблення ендокринними залозами (яєчниками, щитовидної залози, надниркові залози, гіпофіз та ін) тих чи інших гормонів.

Ендокринна гінекологія дає можливість мільйонам жінок у всьому світі пізнати радості щасливого материнства. Вона дозволяє діагностувати захворювання, пов’язані з порушенням гормонального балансу в організмі жінки. Серед причин дисбалансу гормонів: стреси, неправильне харчування, хронічна втома, погана екологія. Гормональні збої в організмі жінки часто стають причиною безпліддя. Бувають випадки, коли гормональний дисбаланс навіть є причиною розвитку пухлин, як доброякісних, так і злоякісних.

Ендокринна система надає величезний вплив на процеси обміну речовин, психоемоційні і фізичні стани. Як показує практика, багато хвороб жіночої статевої сфери пов’язані з порушеннями ендокринної системи. Будь-які збої або порушення в ендокринній системі можуть погано позначитися на процесі зачаття, а також виношуванні і народженні дитини. Таким чином, стан репродуктивного здоров’я жінки безпосередньо залежить від того, наскільки у неї розвинена ендокринна система.

Якщо є які-небудь порушення ендокринної системи, то жінка обов’язково повинна звернутися до лікаря гінеколога-ендокринолога. Він проведе бесіду, в ході якої ознайомиться з скаргами пацієнтки та історією хвороби. Відкладати візит до фахівця не варто, адже так ви можете втратити багато часу і лікування затягнеться. Своєчасне звернення до фахівця дозволить знизити ризик можливих ускладнень і зберегти хороше самопочуття на довгі роки.

Де знайти хорошого гінеколога-ендокринолога в Києві?

Гінеколог-ендокринолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою ендокринних захворювань, викликаних порушенням репродуктивної системи жінки. Він може діагностувати патології не тільки в статевих залозах жінки, але і в щитовидній залозі і наднирниках. Завдання цього лікаря – встановити точну причину і призначити адекватне лікування. Гінеколог-ендокринолог підбере відповідний вид гормональної контрацепції і дасть необхідні рекомендації.

Гінеколог-ендокринолог проводить комплексне обстеження, яке включає в себе:

 • лабораторну діагностику – здаються необхідні аналізи крові на гормони;
 • інструментальна діагностика – УЗД.

Перш ніж звернутися до того чи іншого гінеколога-ендокринолога в Києві, заздалегідь прочитайте відгуки про нього, ознайомтеся з біографією, переконайтеся, що у нього є багаторічний досвід. Лікар повинен вміти надавати комплексну медичну допомогу в гінекологічної ендокринології, правильно ставити діагнози, підбирати терапевтичну схему, допомагати відновити гормональне і репродуктивне здоров’я пацієнток.

Незважаючи на велику різноманітність клінік в місті Києві та лікарів, знайти гідного гінеколога-ендокринолога досить складно. Однак, звернувшись в клініку репродуктивної медицини «LITA», ви отримаєте якісне медичне обстеження і не пошкодуєте про свій вибір. Головне – лікування буде ефективним і якісним.

Гінеколог-ендокринолог в Києві – індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Напевно, всі знають, що гормони, що виробляються ендокринною системою жінки, впливають на роботу всього організму, в тому числі і на статеву систему. Тільки при правильному гормональному фоні жінка зможе зачати дитину, успішно виносити і народити здорового малюка.

Порушення в ендокринній системі можуть викликати багато гінекологічні та інші проблеми, наприклад:

 • збої менструального циклу;
 • безпліддя;
 • надмірний ріст волосся на тілі;
 • зайва вага;
 • дисгормональні захворювання молочної залози;
 • недорозвинення статевих органів;
 • психоемоційні розлади;
 • зниження / підвищення статевого потягу і ін.

Звернутися до гінеколога-ендокринолога в Києві коштує при всіх перерахованих вище симптомах, а також при передменструальному синдромі, підборі індивідуальної контрацепції, планування вагітності, пре- і постменопаузі.

Варто відзначити, що ендокринна гінекологія займається не тільки проблемами репродуктивної функції у жінок. Звернутися до цього лікаря обов’язково потрібно жінкам, які вступають в період пременопаузу. Як відомо, в даний період у жінки знижується рівень вироблення статевих гормонів. Тому особливу увагу до свого здоров’я мають поставитися жінки старше 45 років, оскільки саме в цьому віці в жіночому організмі відбуваються серйозні гормональні зміни. Дуже важливо отримати якісне медичне обстеження і подбати про своє здоров’я заздалегідь, до розвитку всіляких порушень в організмі

Нерідко до гінеколога-ендокринолога звертаються пацієнтки підліткового віку. Серед поширених скарг: нерегулярний менструальний цикл, менструації з болем, кровотечі. Також до цього фахівця приходять і жінки репродуктивного віку, щоб отримати допомогу в підборі безпечних засобів контрацепції, лікування ендокринної безплідності, допомога при зачатті і виношування дитини.

Таким чином, допомога лікаря гінеколога-ендокринолога знадобитися жінці в будь-якому віці і на різних етапах розвитку.

Ендокринна гінекологія в клініці «LITA»

Багато звертаються саме в клініку репродуктивної медицини «LITA», тому що тут:

 1. Лікарі з великим досвідом – персонал складається з акушерів-гінекологів, репродуктологів, гінекологів-ендокринологів вищої категорії. Вони постійно вдосконалюють свої знання, вміння та навички, регулярно підвищують свою кваліфікацію.
 2. Ефективні методи лікування – клініка «LITA» йде в ногу з часом, впроваджуючи інноваційні технології лікування пацієнтів.
 3. Сучасне обладнанням – необхідно для проведення якісної діагностики та лікування ендокринних розладів у жінок.
 4. Конкурентні ціни – кожен пацієнт, який звернувся до нас, має можливість вибрати відповідний пакет медичних послуг. У нас прийнятний рівень цін на всі послуги.
 5. Комплексний підхід – надаємо комплексне лікування різних гінекологічних захворювань, із застосуванням необхідних діагностичних заходів.

Далеко не в кожному гінекологічному кабінеті є необхідне обладнання і гінекологи-ендокринологи, щоб виявити гінекологічні захворювання, викликані збоями в ендокринній системі.

Ендокринна гінекологія є одним з напрямків роботи фахівців клініки репродуктивної медицини «LITA», а знання медичного персоналу в сукупності з технологічним оснащенням установи, допомагає якісно і швидко діагностувати проблему і підібрати відповідне лікування для кожного пацієнта. Гінеколог-ендокринолог розробить індивідуальну програму лікування, але тільки після ретельної комплексної діагностики. Спеціаліст знає, як виявити і усунути гормональні порушення, що впливають на регулярність менструального циклу і фертильність.

Ми пишаємося нашими фахівцями. У нас накопичений великий досвід роботи в лікуванні гінекологічних та ендокринних захворювань будь-якої складності. Пріоритетним напрямком діяльності нашої клініки є здійснення комплексу діагностичних і лікувальних заходів, мета яких – збереження репродуктивного здоров’я жінки, відновлення її дітородної функції, поліпшення якості життя.

Ви шукаєте кращого гінеколога-ендокринолога в Києві – запишіться на прийом в клініку репродуктивної медицини «LITA» прямо зараз. Подбайте про своє здоров’я вже сьогодні, не відкладайте вирішення питань зі здоров’ям на потім!

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.