Патологія шийки матки - лікування в клініці LITA

Лікування патології шийки матки

Шийка матки відіграє важливу роль у захисті матки, маткових труб та яєчників від інфекцій.
Надзвичайно важливим завданням, яке виконує шийка матки – вироблення слизу, що
захищає від бактеріальної флори. Друга важлива функція шийки матки – це вагітність,
виношування та народження дитини. Саме цервікальний канал дозволяє спермі потрапити з
піхви у матку. А вже під час вагітності шийка запобігає передчасним пологам.

Захворювання шийки матки – це одна з найпоширеніших патологій у жінок різного віку, які можна поділити на:

 • Запальні захворювання
 • Ерозії та псевдоерозїї, поліпи, кондиломи
 • Дисплазія (передракове захворювання шийки матки)
 • Рак шийки матки

Причиною таких патологій можуть бути:

 • Гормональні порушення
 • Травми
 • Інфекційні захворювання
 • Вірусні захворювання, у т.ч. вірус папіломи людини (ВПЛ)
 • Слабка імунна система

Для діагностики стану шийки матки використовують:

 • Вагінальний огляд
 • Урогенітальний мазок для оцінки мікрофлори та наявності патологічних бактерій
 • Мазок на цитологію для оцінки стану епітелію
 • Кольпоскопію

Багато жінок легковажно ставиться до таких захворювань, як ерозія, запальні процеси, але
при несвоєчасному лікуванні вони можуть перейти до стану дисплазії, що вже є
передраковою патологією. На жаль, деякі захворювання можуть розвиватися безсимптомно.
Тому, жінкам, що вже мають в анамнезі ці хвороби, рекомендується кожні 6 місяців
відвідувати гінеколога для спостереження і своєчасного лікування.

У клініці LITA гінекологи мають багаторічний досвід у лікуванні патологій шийки матки. Після діагностики на новому обладнанні, ви отримаєте інформацію про стан вашого жіночого здоров’я, та індивідуальне лікування у разі необхідності. Не зволікайте, записуйтеся на прийом.

Ваше здоров’я в надійних руках!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення до досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Лікування патології шийки матки в Києві

Патологія шийки матки – поширений стан репродуктивної системи жінки будь-якого віку. Це гінекологічне захворювання можна виявити на плановому гінекологічному обстеженні і після УЗД. Даний діагноз потребує термінового лікування, тому слід якомога швидше записатися на прийом до лікаря-гінеколога. Вкрай важливо вибрати правильний метод лікування патології шийки матки, а для цього слід знайти висококваліфікованого фахівця.

Рак шийки матки знаходиться на третьому місці серед інших видів злоякісних новоутворень жіночої репродуктивної системи. Дисплазія, поліпи, ектопія, гіперплазія і лейкоплакія та інші хвороби шийки матки зустрічаються навіть у молодих дівчат і жінок. Хвороби шийки матки несуть велику загрозу жіночої репродуктивної функції та здоров’ю в цілому. Вони можуть привести до безпліддя і неправильного функціонування організму. Своєчасне звернення до лікаря і якісне лікування патології шийки матки в клініці репродуктивної медицини «LITA» в Києві дозволить уникнути подальшого розвитку патології і зберегти жіноче здоров’я. Після звернення до нас ми підберемо індивідуальний план лікування гінекологічного захворювання і гарантуємо ваше швидке одужання, збереження репродуктивних функцій організму, а також повернення до повноцінного способу життя.

Лікування патології шийки матки – якісно і безпечно

Щороку кількість жінок з патологією шийки матки збільшується. Тисячі жінок по всьому світу стикаються з цим діагнозом. Деякі не поспішають звертатися до лікаря, а тим часом патологія прогресує і може перерости в злоякісні новоутворення і привести до летального результату. Саме тому варто поставитися до профілактики та лікування гінекологічних захворювань з усією серйозністю і відповідальністю.

Серед поширених хвороб шийки матки варто виділити наступні:

 • запальні процеси різного ступеня складності жіночої статевої системи;
 • фонові патології шийки матки;
 • дисплазія шийки матки або хвороби предракового типу.

Варто виділити 3 основні види патологій шийки матки:

 1. Фонові захворювання (ектопія, поліпи, лейкоплакія).
 2. Передракові (різні типи дисплазії шийки матки).
 3. Ракові (мають схожий патогенез і етіологію з передраковими захворюваннями).

Причини патології шийки матки

 • гормональні зміни;
 • важкі пологи;
 • аборт;
 • інфекційні та вірусні захворювання піхви і шийки матки;
 • куріння;
 • порушення на генетичному рівні.

Патологія шийки матки може виникнути через різні фактори. Головним збудником даної хвороби є лейкоплакія шийки матки (вірус папіломи людини). Такий вірус передається статевим шляхом. Варто відзначити, що інфекція може протягом тривалого періоду не давати про себе знати, розвиватися приховано і проявитися після порушень в імунній системі організму. Нездоровий спосіб життя теж сильно впливає на репродуктивну функцію жінки і може викликати різні хвороби шийки матки.

Самостійно діагностувати патологію шийки матки у жінки не вийде. Це може зробити тільки лікар-гінеколог, оскільки у цієї хвороби може і не бути яскраво виражених симптомів. Тому захворювання шийки матки може розвиватися протягом кількох років і бути виявлено вже в запущеному стані.

У деяких випадках, при наявності патології шийки матки у жінки спостерігаються такі симптоми: незначні виділення, печіння, легкі тягнучі болі внизу живота, попереку і крижах під час критичних днів, але вона не надає цьому ніякого значення.

Патології шийки матки зустрічаються і в період вагітності. У цьому випадку важливо перебувати під наглядом лікаря-гінеколога, який допоможе впоратися з цим захворюванням, щоб жінка змогла виносити і народити здорову дитину без ускладнень.

Багато хто задається питанням про те, яким чином можна вчасно попередити розвиток захворювання шийки матки. Відповідь очевидна: необхідно регулярно проходити огляд у гінекологічному кабінеті з метою профілактики. Відвідувати лікаря-гінеколога потрібно 1 раз на півроку, тільки тоді ви збережете своє здоров’я і захистите себе від небезпечної хвороби.

Діагностика та лікування патології шийки матки в клініці «LITA»

Захворювання шийки матки бувають як вроджені, так і придбані. Лікування патології шийки матки можливо тільки після виявлення причини і типу хвороби. Лікар-гінеколог призначить повне обстеження організму пацієнтки і підбере оптимальний спосіб лікування захворювання. Виконання всіх рекомендацій лікаря допоможуть жінці подолати хворобу без шкоди для її здоров’я.

До діагностики патології шийки матки відносять розширену кольпоскопію, цитограми, біопсію.

Головні особливості лікування патології шийки матки в клініці репродуктивної медицини «LITA»:

 • комплексне лікування захворювань шийки матки;
 • гарантія оперативного і якісного лікування;
 • сучасне медичне обладнання;
 • прогресивні методики діагностики;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • інформаційна підтримка фахівців.

У нас працюють грамотні лікарі-гінекологи з багатим досвідом роботи, які успішно застосовують методики лікування патологічних станів шийки матки. Вони зможуть виявити хвороби шийки матки і розробити найбільш ефективний комплекс лікування, що сприяє швидкому одужанню. Наші пацієнтки – жінки будь-якого віку.

У нашому арсеналі новітнє медичне обладнання, за допомогою якого ми зможемо виявити захворювання шийки матки навіть на ранніх стадіях. Лікарі-гінекологи зможуть провести всі необхідні дослідження, які потрібні для ефективного і безпечного лікування. Кожна пацієнтка буде повністю проінформована про хід лікувально-діагностичних процесів.

Головне завдання нашої клініки – надання якісних медичних послуг. Ми націлені на збереження і повернення жіночого здоров’я, а також на запобігання розвитку серйозних захворювань і ускладнень, які можуть вплинути на можливість мати дітей. Ми рекомендуємо жінкам будь-якого віку регулярно відвідувати лікаря-гінеколога і при виявленні патології шийки матки ні в якому разі не відкладати лікування в Києві.

Подбайте про своє здоров’я заздалегідь і пам’ятайте, що під час відсутності лікування гінекологічних захворювань може послужити причиною розвитку новоутворень як доброякісного, так і злоякісного характеру. Прямо зараз ви можете записатися на консультацію до лікаря-гінеколога нашої клініки всього за пару хвилин.

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.