Гінеколог репродуктолог Київ, консультація від 680 грн | LITA

Гінеколог репродуктолог Київ

Послуги репродуктолога: від А до Я

Продовження роду – одна з потреб людини, але дуже часто проблеми із зачаттям перетворюють її на практично нездійсненну. У такому разі варто звернутися за допомогою до лікаря-репродуктолога клініки LITA.

Хто такий репродуктолог?

Репродуктолог є лікарем-гінекологом, головним напрямом діяльності якого є вивчення питання порушень репродуктивної функції, безпосередньо пов’язаних з безпліддям. У більшості пацієнтів репродуктолог асоціюється з екстракорпоральним заплідненням, але його головне завдання в настанні вагітності, яка буде добре розвиватися і закінчиться народженням здорового малюка.

Дуже часто цього лікаря плутають з гінекологом. Але різниця між ними суттєва. Адже репродуктолог сфокусований виключно на проблемах, пов’язаних із зачаттям та народженням дитини. І здебільшого неможливість зачати малюка не є гінекологічною проблемою. Це комплексне питання.

Передусім лікар обстежує репродуктивне здоров’я пари, а не тільки жінки. Це дозволяє отримати швидке вирішення проблеми. І при виявленні патологій призначає лікування для настання вагітності природним шляхом.

Коли варто звернутися до репродуктолога?

Лікар-репродуктолог визначає план діагностики та особливості процесу лікування. Чим довше ви зволікатимете з вирішенням проблеми безпліддя, тим складніше буде внести корективи в лікування та завагітніти.

Головні завдання спеціаліста:

 • профілактика безпліддя;
 • діагностика безпліддя;
 • лікування захворювання;
 • проведення програм ЕКЗ та лікування іншими допоміжними методами репродуктивних технологій;
 • збереження фертильності для можливості мати дітей у майбутньому: заморозка (вітрифікація) статевих клітин та ембріонів.

До того ж лікар визначає проблеми раннього клімаксу та виснаження оваріального резерву, що дозволяє зберегти здатність до зачаття у більш старшому віці.

Репродуктолог у Києві: особливості прийому

Перед тим, як записатися до репродуктолога, рекомендуємо уважно вивчити рекомендації та вимоги спеціаліста. Якщо ви вирішили звернутися до нього за допомогою, приготуйтеся до того, що потрібно буде відвідувати лікаря разом із партнером.

Якщо у вас є документи медичного характеру:

 • результати попередніх аналізів;
 • виписки щодо лікування;
 • укладення фахівців.

Варто взяти їх із собою при першому відвідуванні лікаря.

Головна частина первинної консультації – розмова. Лікар ставить питання, на які він очікує отримати чесну відповідь, вивчає історію хвороби. Тільки після того, як він вивчить анамнез, репродуктолог складає план дій. Це дозволить надалі розробити оптимальну тактику лікування для настання вагітності.

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.

Гінеколог, репродуктолог, андролог

Дуже часто ми можемо почути про те, що гінеколог-репродуктолог – один фахівець, і зовсім не важливо, чи йдемо ми до гінеколога чи репродуктолога. Але це не зовсім так.

Гінеколог-репродуктолог – це фахівець, який має відповідні знання не лише у питаннях жіночого здоров’я, а й репродуктивного здоров’я пари. Для цього він має пройти відповідне навчання, що підтверджено відповідними документами.

Лікар визначає особливості діагностики з огляду на вже отримані дані. До переліку обстежень можуть бути включені:

 • УЗД;
 • аналізи на гормони;
 • аналізи на інфекції;
 • спермограма;
 • додаткові дослідження

Залежно від отриманих результатів, гінеколог-репродуктолог у Києві може направити пацієнта до суміжних фахівців: гінеколога, андролога, ендокринолога чи генетика.

Якщо потрібна консультація репродуктолога в Києві

У пошуках висококваліфікованого фахівця дуже важливо звернутися до досвідченого фахівця у репродуктології. Саме такі лікарі працюють у клініці LITA.

Лікар-репродуктолог у Києві має величезний досвід роботи у цій сфері. Під час першої зустрічі він не просто вивчить вашу проблему. Він надасть максимально вичерпну інформацію про можливі захворювання, проконсультує вас щодо подальшого лікування та вибору методів.

У клініці розроблено спеціальні програми, які дозволяють отримати індивідуальний метод вирішення.

Консультація репродуктолога в Києві

Грамотні фахівці клініки LITA володіють сучасними технологіями, які дозволяють ефективно подолати безпліддя.

 Головні переваги співпраці з клінікою LITA:

 • Уся команда співробітників пройшла ретельний відбір. У клініці працюють успішні лікарі з багаторічним досвідом у сфері репродуктології;
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У кожного свій шлях до малюка. Ми підбираємо оптимальний метод лікування, який дасть результат саме у вашому випадку.
 • Гарантії якості. Нове обладнання, професіоналізм медичного персоналу та відмінний сервіс допомагають нашим пацієнтам стати батьками у комфортних умовах.
 • Акції та оптимальна ціна послуг дозволяють до нас звернутися всім, кому потрібна допомога.

Для того щоб скористатися послугами фахівців клініки, достатньо залишити заявку на сайті. Менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.

Якщо вам потрібна первинна консультація лікаря-репродуктолога, зверніться до фахівців клініки за телефоном, вказаним на сайті.

Консультація репродуктолога: ціна

Не всім і не відразу вдається легко завагітніти. Пари, які пройшли випробування, перш ніж стати батьками, знають, головне – знайти свого лікаря, який вислухає, підтримає та пройде разом шлях до малюка.

Консультація гінеколога-репродуктолога може бути безкоштовною під час акцій. Ціни на послуги вказані у прайсі клініки. Зверніться до фахівців, щоб дізнатися більше. Дітям бути!