Лікування безпліддя - клініка лікування безпліддя LITA

Діагностика та лікування безпліддя

Якщо протягом року вагітність не настає, рекомендуємо пройти у нашій клініці повну діагностику, лабораторні дослідження і тести для виявлення причин невиношування і ненастання вагітності. Сучасне обладнання та досвідчені лікарі зможуть швидко визначити діагноз і підібрати індивідуальний метод лікування чоловічого, жіночого або змішаного безпліддя. 

Головна проблема у чоловіків полягає у тому, чи виробляється досить якісна, рухлива і морфологічно нормальна сперма. Основним обстеженням для чоловіка є спермограма. Якщо якість сперми низька, тестуються рівні ФСГ, ЛГ і тестостерону, які дають інформацію про гормональний фон утворення сперматозоїдів. 

Першочергова задача під час діагностики репродуктивного здоров’я жінки полягає у тому, щоб визначити, чи дозріває яйцеклітина, і чи можна її поєднати зі спермою в матковій трубі. Потрібне проведення УЗД матки і яєчників, піхви, в залежності від фази менструального циклу. Ультразвук дозволяє визначити розміри і форму матки, наявність вузлів (міоми), товщину і якість ендометрія. Він також надає інформацію про стан яєчників, зростання фолікулів і наявність кіст або ендометріозу. 

Важливо також визначити гормональний фон жінки. Аналіз крові дає інформацію про роботу яєчників, їх здатності утворювати зрілі яйцеклітини і можливі реакції на стимулюючі препарати. Тестуються рівні фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) і лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Також можливо потрібно буде визначити концентрацію антімюллерова гормону (AMH), який дає інформацію про резерв яєчників. Стандартним компонентом гормонального тесту є визначення пролактину (PRL) і тиреостимулирующего тиреотропного гормону (TSH). 

Гістероскопія і лапароскопія дозволяють безпосередньо вивчити черевну порожнину, матку, маткові труби і яєчники. Лапароскопія використовується при діагностиці та лікуванні ендометріозу, а також при оцінці прохідності маткових труб, станів після запалення та післяопераційних спайок. 

Генетичне тестування проводиться після повторних мимовільних викиднів або повторних невдалих циклів ЕКЗ. За допомогою сучасних лабораторних досліджень можна виявити також проблеми клітинного імунітету і скласти індивідуальне лікування. 

Діагноз: безпліддя – не вирок, давайте вирішимо проблему разом!

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.





Подорож до батьківства починається з першого кроку!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення до досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Лікування безпліддя для щасливого батьківства!

Якщо протягом 12 місяців вагітність не настає, необхідно звернутися за допомогою до репродуктолога, можливо вам варто пройти діагностику та курс лікування безпліддя у клініці LITA. Нове обладнання та висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи повернуть надію стати батьками.

Лікування безпліддя різного характеру

У жінок і чоловіків репродуктивна система – це найскладніший механізм. На його роботу впливають різні чинники: особливості організму і оточення людини. Саме тому питання проблематичного зачаття таке актуальне.

Згубний вплив на репродуктивну функцію мають:

 • Стресові ситуації;
 • Хронічна втома;
 • Інфекційні захворювання;
 • Низький рівень екології;
 • Захворювання хронічного характеру.

Як правило, саме через перераховані вище причини сімейна пара не може дізнатися про всі радощі батьківства. Якщо протягом одного року ви не можете зачати малюка, то без лікування безпліддя не обійтися. Фахівці клініки LITA складуть індивідуальну програму на основі одержаних результатів досліджень. Виконуючи їхні рекомендації, ви можете підвищити свої шанси народити здорового малюка.

Лікування безпліддя та причини захворювання

Як стверджують статистичні дані (трохи менше половини всіх випадків безпліддя), захворювання безпосередньо залежить від патологічних станів, що виникають в організмі чоловіка чи жінки. І лише 20% припадає на несумісність чоловіка та жінки чи інші причини, визначити які неможливо.

Жителі України останнім часом все частіше почали звертатися до клініки з лікування безпліддя. Як правило, майбутні матері в таких випадках не можуть зачати малюка через різні порушення, пов’язані з ними, або хвороби гінекологічного типу. Також мають місце непрохідність маткових труб, можливі новоутворення матки, кісти тощо.

Що стосується чоловічого безпліддя, воно безпосередньо пов’язане з низкою проблем:

 • Варикозне розширення вен яєчок;
 • Простата;
 • Імпотенція;
 • Гормональні збої.

Саме тому у будь-якому лікуванні безпліддя важливо встановити точну причину проблеми. Клініка LITA пропонує унікальні інноваційні та перевірені методики для зародження нового життя.

Етапи лікування безпліддя

Діагноз «безпліддя» не можна вважати вашим остаточним вироком.

Звернувшись до фахівців клініки LITA, ви зможете пройти діагностику репродуктивного здоров’я, поетапний курс лікування та отримати бажаний результат.

Головні етапи:

 • Вивчення проблеми;
 • Виконання обстеження;
 • Встановлення причини захворювання та розробка курсу лікування;
 • Безпосереднє лікування.

Останній етап залежить від рівня складності поставленого завдання. Буває безліч випадків, коли жінці/чоловікові достатньо пройти базовий курс лікування, і вони зможуть зачати дитину.

Але є й такі випадки, коли потрібно провести внутрішньоматкову інсемінацію чи програму ЕКЗ. Це вимагатиме більш ретельної підготовки та набагато більше часу.

Зверніть увагу: пацієнту може знадобитися не один етап лікування, а кілька. Все залежить від обсягу процедур.

Від чого залежать етапи лікування безплідності: коротко про головне

Фахівці клініки лікування безпліддя стверджують, що це захворювання не входить до розряду самостійних. Воно розвивається і натомість інших патологій, пов’язані з репродуктивною системою людини.

Причинами можуть бути:

 • Запальні процеси в органах малого тазу;
 • Інфекція;
 • Аномалія розвитку статевих органів;
 • Порушення гормонального типу;
 • Генетичні захворювання;
 • Імунні порушення.

Залежно від встановленого діагнозу, лікування безпліддя включатиме:

 • Медикаментозну терапію;
 • Процедуру запліднення;
 • Застосування репродуктивних технологій допоміжного типу.

Особливості лікування безпліддя у клініці LITA

Звернувшись до фахівців клініки LITA, ви зможете досягти головної мети – стати батьками. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які мають значний досвід роботи у сфері репродуктології.

Сучасні методи репродуктивних технологій, які використовуються в процесі лікування безпліддя, у поєднанні з грамотним лікуванням дозволяють успішно народити здорового малюка.

Якщо використані методи лікування не дадуть позитивного результату, то фахівці вдаються до ЕКЗ. Даний метод передбачає проведення штучного зачаття в лабораторних умовах з подальшим перенесенням ембріона у порожнину матки. Показання до виконання ЕКЗ можуть відрізнятися як для жінок, так і для чоловіків.

Клініка LITA пишається відмінними результатами своєї роботи. За кілька років її існування фахівці допомогли багатьом сімейним парам стати батьками.

Клініка лікування безпліддя: переваги

Численні та безуспішні спроби зачати дитину вимотують подружжя. Це призводить до того, деякі з них відмовляються від мрії про дитину.

Головні переваги клініки лікування безпліддя LITA:

 • Сучасне обладнання, яке використовується у світових клініках;
 • Використання нових, високоефективних методів;
 • Індивідуальні варіанти лікування;
 • Досвідчені фахівці.

Застосування виключно безпечних високоефективних технологій дозволяє надати клієнтам клініки першокласне обслуговування та медичну допомогу.

Фахівці клініки запропонують вам варіант рішень, який допоможе вам стати щасливими мамою та татом.

Читати далі
Приховати