Гінекологія Київ - лікування в клініці LITA

Гінекологія

Під час діагностики причин безпліддя наша клініка пропонує обстеження у гінеколога для комплексного лікування захворювань, що перешкоджають настанню вагітності. Не менш важливо бути під наглядом гінеколога майбутнім мамам, оскільки від стану жіночого здоров’я залежить перебіг вагітності та пологи.

У клініці LITA можна пройти діагностику жіночого здоров’я, зробити необхідне лабораторно-інструментальне обстеження, отримати фахову консультацію та кваліфіковану допомогу.

Жіноча гінекологія: комплексна діагностика

Жіноче здоров’я крихке, тому дуже важливо бережно до нього ставитися і приділяти своєму організму достатню увагу. Незважаючи на те, що сучасна медицина не стоїть на місці, рівень гінекологічних захворювань з кожним роком збільшується. На це впливають багато чинників: погана екологія, часті стреси, неправильне харчування, серйозні фізичні навантаження, спадковість, інфекції та ін. Невтішний факт свідчить про те, що за останні кілька років багато гінекологічних захворювань «помолодшали».

Важливо пам’ятати, що основне завдання гінекології полягає в продовженні репродуктивного віку, профілактиці розвитку гінекологічних хвороб і поліпшення якості інтимного життя жінки. Саме тому відвідувати лікаря потрібно не тільки при появі будь-яких скарг, але і з профілактичною метою. На жаль, не кожна дівчина / жінка регулярно відвідує лікаря-гінеколога. Деякі вважають, що відвідувати гінеколога потрібно тільки у випадку, якщо є проблеми зі здоров’ям або жінка вагітна.

Як показує практика, саме на профілактичних оглядах жінка дізнається про серйозні проблеми зі своїм жіночим здоров’ям. В результаті цього зростає ризик надто пізньої діагностики «жіночих» хвороб, що призводить до незворотності їх лікування. Саме тому потрібно 1 раз в 6 місяців приходити на планові консультації до лікаря-гінеколога (динаміка залежить від віку і стану здоров’я жінки). Такі прийоми потрібні абсолютно всім жінкам (починаючи з підліткового віку) і необхідні вони для вирішення наступних завдань:

 • профілактика серйозних захворювань, які будуть перешкоджати настанню вагітності і виношуванню дитини;
 • попередження розвитку запальних процесів;
 • лікування гормональних збоїв;
 • пошуку причин безпліддя;
 • профілактики новоутворень, корекція гормональних збоїв і т.д.

Залежно від виявлених патологій репродуктивної системи, лікар може призначити малоінвазивні, хірургічні процедури або фізіотерапію. Дуже важливо дотримуватись рекомендацій лікаря і не відкладати лікування на потім. Досвідчений фахівець зможе надати кваліфіковану допомогу в діагностиці, терапії та профілактиці патологій жіночої репродуктивної системи.

Гінекологія в Києві: гарантія якісного лікування

З віком в організмі жінки відбуваються різні зміни, в тому числі і гормональні. Вони можуть послужити причиною розвитку гінекологічних хвороб, багато з яких можуть протікати без симптомів, навіть не створюючи фізичного дискомфорту, а запущені патології складно піддаються лікуванню, представляючи серйозну загрозу всьому організму. Згідно з даними статистики, у кожних 10 зі 100 жінок, у яких не було скарг, знаходять відхилення від норм. Варто зазначити, що у жінок, у яких раніше були запальні захворювання, ризик їх повторного виникнення збільшується.

У яких випадках потрібно відвідати гінеколога позапланово:

 • болі внизу живота;
 • нехарактерні виділення з піхви;
 • сильні болі при менструації;
 • кров’янисті виділення між менструаціями;
 • неприємні відчуття в інтимній області;
 • дискомфорт під час статевого акту;
 • печіння під час сечовипускання;
 • нерегулярний менструальний цикл;
 • висипання на геніталіях;
 • поява будь-яких утворень в області статевих органів і т.д.

Якщо у вас відзначається хоча б один з перерахованих вище симптомів, то це говорить про те, що з вашим жіночим організмом не все в порядку. Захворювання, запальні та інфекційні процеси, які можуть знаходиться на стадії загострення, потребують термінової медичної допомоги. У гінекології вам зможуть встановити точний діагноз і призначити курс лікування. Медичний огляд на гінекологічному кріслі дозволить виявити ерозію шийки матки, патології яєчників, запальний процес слизової піхви, зовнішніх статевих органів, маткових труб і інші хвороби.

Якщо ви шукаєте кращу гінекологію в Києві, тоді звертайтеся до нас. Тут гарантований уважний і індивідуальний підхід, об’єктивна діагностика і правильно підібраний курс лікування, про що свідчать численні вдячні відгуки наших пацієнтів.

Ми використовуємо найбільш передові технологічні можливості для діагностики та лікування жіночих захворювань. Багаторічна успішна практика в області допоміжних репродуктивних методик говорять самі за себе: навіть безпліддя сьогодні можна вилікувати при грамотному лікуванні, і наші фахівці знають, як це зробити.

Клініка «LITA» – найкраща гінекологія в Києві

Клініка репродуктивної медицини «LITA» проводить різні діагностичні, терапевтичні та профілактичні заходи в Києві. Тут використовуються інноваційні методи комплексної діагностики, завдяки яким можна визначити не тільки захворювання, але і стадію, природу і механізм розвитку патологій. Це дозволить уникнути всіляких негативних наслідків гінекологічних захворювань.

Клініка репродуктивної медицини «LITA» пропонує своїм пацієнтам:

 • комплексне лікування захворювань, що перешкоджають настанню вагітності;
 • лабораторно-інструментальне обстеження;
 • професійні консультації від кращих лікарів-гінекологів.

Нашу клініку вибирають ті, хто мріє пізнати радість материнства і зберегти при цьому здоров’я на довгі роки. Ми застосовуємо кращі медичні технології та використовуємо сучасне обладнання. В нашій гінекології працюють висококваліфіковані лікарі, які прагнуть надати якісні послуги, щиро піклуючись про те, щоб мрія кожного пацієнта про вагітність та народження здорової дитини незабаром стала реальністю.

Наша гінекологія допоможе подружжю в плануванні, зачатті, виношуванні і народженні малюка. У нас чуйний, уважний і досвідчений персонал. Наші лікарі-гінекологи вищої категорії постійно вдосконалюють свої знання та підвищують професійні навички і вміння. Вони завжди працюють над підвищенням власної кваліфікації, якості та безпеки надання послуг. Під час прийому доктор уважно вислухає ваші скарги, проведе ретельний огляд і гінекологічне обстеження. Після цього лікар зможе виявити дисфункції репродуктивної системи пацієнтки, приховані хронічні інфекції, неможливість мати дітей, а також життєво небезпечні стани. Гінеколог підбере ефективний метод лікування.

У гінекології застосовуються сучасні методи допоміжної репродукції, що забезпечують настання вагітності майже при будь-яких формах жіночого і чоловічого безпліддя. Ми надаємо будь-яку гінекологічну допомогу в умовах підвищеного комфорту і піклуємося про здоров’я кожного пацієнта.

Поспішайте записатись на прийом в нашу гінекологію як можна швидше. Не потрібно сподіватися, що проблема вирішитися сама по собі і не займайтеся самолікуванням – своєчасно діагностоване захворювання підвищує шанси на одужання, можливість швидкого зачаття і успішного виношування плоду.

Гінекологія: турбота про жіноче здоров’я

За роки своєї багаторічної практики наша клініка професійно, результативно і в максимально короткі терміни вирішує проблеми репродуктивного здоров’я.

Звертайтеся до нас, тому що ми:

 • розробляємо індивідуальне лікування;
 • ставимо правильні діагнози;
 • виконуємо лікування з найвищими результатами.

Усвідомлюючи цінність жіночого здоров’я, ми створюємо всі умови для надання ефективної медичної допомоги в Києві. В нашій гінекології високі стандарти якості послуг, прийнятні ціни, інноваційне медичне обладнання. Ви завжди зможете отримати точну оцінку вашого здоров’я в найкоротші терміни.

Пам’ятайте, що регулярне відвідування гінеколога – запорука вашого жіночого здоров’я на багато років. Запишіться на прийом до кваліфікованого гінеколога в Києві вже сьогодні. Не упускайте дорогоцінний час!

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.