Екстракорпоральне запліднення. Процедура ЕКЗ в клініці LITA

Програма ЕКЗ “Стандартна”

47 500 ₴‎

Програма містить оптимальний набір послуг для проведення циклу ЕКЗ. Гарантує максимальну ефективність і підходить для жінок з хорошим фолікулярним запасом, чий вік до 37 років.

Програма включає:

 • Фолікулометрія
 • Пункція яєчників з анестезією
 • Запліднення методом ICSI (на спеціальному мікроскопі з системою мікроманіпуляторів і голок вибирають найкрасивіший і найшвидший сперматозоїд, знерухомлюють його і вводять в яйцеклітину).
 • Культивування ембріонів до стадії бластоцисти
 • Перенесення ембріонів в порожнину матки

В рамках пакету діє спеціальна ціна на послуги, що дозволяє отримати результат з мінімальними фінансовими витратами.
* Вартість медикаментів, необхідних для проведення стимуляції яєчників і підготовки ендометрія до перенесення ембріонів, в програму не включена.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що рішення яку саме програму обрати саме у вашому випадку, приймає лікар з вами на прийомі.

Зробіть перший крок до вагітності!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення до досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Процедура ЕКЗ і її особливості

На жаль, багато сімейних пар не можуть зачати дитину природним шляхом. Однак сьогодні існує багато способів лікування безпліддя. Якщо лікування не дає позитивних результатів, то на допомогу приходить штучне запліднення. ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) – один з найпопулярніших способів зачаття малюка, якщо у чоловіка або у жінки (або у обох) є складнощі або проблеми зі здоров’ям. Цей метод з великим успіхом застосовується вже протягом декількох десятків років.

Екстракорпоральне запліднення – це надія для багатьох бездітних пар пізнати щастя появи дитини. ЕКЗ передбачає запліднення, яке відбувається поза тілом: яйцеклітини і сперматозоїди вилучаються з організму, а саме запліднення здійснюється в лабораторних умовах. Показань для проведення даної процедури може бути відразу декілька. Найчастіше штучне запліднення роблять в тих випадках безпліддя, коли дане захворювання неможливо вилікувати іншим способом – при серйозних патологіях маткових труб, що викликали їх непрохідність і навіть при їх повній відсутності, малій кількості рухливих сперматозоїдів у чоловіка, імунологічному безплідді, ендометріозі та ін.

ЕКЗ дає гарні шанси завагітніти і стати щасливими батьками. Однак даний метод запліднення має протипоказання. Вони не можливі в разі наявності психічних захворювань, патологій жіночих статевих органів, які перешкоджають нормальному виношування дитини, будь-яких онкологічних захворювань, а також гострих запальних процесів в жіночому організмі.

ЕКЗ вагітність – шанс виносити здорового малюка

У нашій країні тисячі подружніх пар пройшли метод ЕКЗ. Деяким не просто наважитися на цей крок, оскільки в суспільстві і в інтернеті існує багато чуток і міфів про шкоду ЕКЗ. Але насправді не потрібно їм вірити, сучасні лікарі-гінекологи і репродуктологи впевнені, що процедура ЕКЗ абсолютно безпечна, як для здоров’я майбутнього малюка, так і для жінки.

Зважившись на ЕКЗ, потрібно бути морально готовим на проходження кілька спроб. Як показує практика, близько у 30% жінок вагітність настає після першої ж спроби екстракорпорального запліднення. На жаль, гарантувати настання вагітності неможливо, так як існує цілий ряд факторів, що впливає на настання ЕКЗ вагітності. Однак, щоб вагітність настала з першої спроби, необхідно виконувати всі рекомендації лікаря-репродуктолога.

Процедури ЕКЗ боятися не потрібно. Вже доведено, що це абсолютно безпечний і високоефективний метод подолання безпліддя. Завдяки екстракорпоральному заплідненню у тисячі сімейних пар народилися довгоочікувані діти.

Як відбувається процедура ЕКЗ?

Більшість подружніх пар, які збираються скористатися штучним заплідненням, не знають, як проходить процедура ЕКЗ. Насправді, екстракорпоральне запліднення – це дуже серйозна і складна маніпуляція, яка передбачає цілий комплекс певних дій, після яких у жінки настає вагітність. Варто пам’ятати, що правильна підготовка до ЕКЗ – запорука успіху.

ЕКЗ проходить поетапно:

 1. Підготовка до проведення процедури ЕКЗ. На цьому етапі проводиться повне обстеження сімейної пари. Чоловік і жінка проходять різні аналізи та діагностичні процедури необхідні для того, щоб визначити можливі протипоказання до проведення штучного запліднення, вибору оптимальної схеми стимуляції, визначення показання до проведення додаткових маніпуляцій в рамках екстракорпорального запліднення.
 2. Стимуляція суперовуляції. Лікар-репродуктолог призначає майбутній мамі спеціальні гормональні препарати, необхідні для стимуляції дозрівання декількох яйцеклітин. Схема стимуляції овуляції для кожної пацієнтки підбирається в індивідуальному порядку.
 3. Пункція фолікулів. Лікар робить цю процедуру жінці під контролем УЗД. Дана процедура дуже швидка і вона виконується під загальним внутрішньовенним наркозом. Після забору яйцеклітин, вони відразу поміщаються в живильне середовище і відправляються в ембріологічну лабораторію.
 4. Запліднення яйцеклітин. В цей же день проводиться запліднення яйцеклітин. Для цього потрібна сперма чоловіка (або донора). Тому обов’язково повинен бути присутнім в клініці в день пункції фолікулів, щоб здати сперму.
 5. Культивування ембріонів. Ембріони отримують з запліднених яйцеклітин. Вони знаходяться в спеціальному живильному середовищі, а потім протягом кількох днів розвиваються в інкубаторі. Ембріони перебувають в умовах, максимально наближені до природних. На етапі культивування ембріонів можна проводити такий метод діагностики, як ПГД. Він передбачає діагностику хромосомних і генетичних аномалій. Завдяки такому методу можна вибрати найкращий ембріон для перенесення його в матку.
 6. Перенесення ембріона. В матку можна перенести відразу 2 ембріона, це дозволяє збільшити шанси, що, хоча б один з них приживеться, але і підвищує ймовірність настання багатоплідної вагітності. Процедура перенесення ембріонів не викликає у жінки ніяких хворобливих відчуттів і дискомфорту. Вона безпечна і досить проста, а триває всього кілька хвилин.
 7. Контроль і підтримка вагітності. Коли ембріони успішно перенесені в порожнину матки, жінка повинна приймати спеціальні гормональні препарати, щоб вагітність протікала добре і без ризику.

Мрієте побачити на тесті 2 смужки? Клініка репродуктивної медицини «LITA» вже допомогла багатьом подружнім парам стати щасливими батьками. Тут працюють кращі лікарі-репродуктологи та ембріологи, які готові допомогти бездітним парам в здійсненні довгоочікуваної вагітності і народження здорової дитини.

Щоб скористатися даною програмою, вам необхідно записатися на прийом до фахівців нашої клініки «LITA», а зробити це можна прямо зараз в онлайн-режимі. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Читати далі
Приховати

29 Жовтня 2019