Програма ЕКЗ в Україні | LITA

Програма ЕКЗ “Стандартна”

56 000 ₴‎

Програма містить оптимальний набір послуг для проведення циклу ЕКЗ. Гарантує максимальну ефективність і підходить для жінок з хорошим фолікулярним запасом, чий вік до 37 років.

Програма включає:

 • Фолікулометрія
 • Пункція яєчників з анестезією
 • Запліднення методом ICSI (на спеціальному мікроскопі з системою мікроманіпуляторів і голок вибирають найкрасивіший і найшвидший сперматозоїд, знерухомлюють його і вводять в яйцеклітину).
 • Культивування ембріонів до стадії бластоцисти
 • Перенесення ембріонів в порожнину матки

В рамках пакету діє спеціальна ціна на послуги, що дозволяє отримати результат з мінімальними фінансовими витратами.
* Вартість медикаментів, необхідних для проведення стимуляції яєчників і підготовки ендометрія до перенесення ембріонів, в програму не включена.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що рішення яку саме програму обрати саме у вашому випадку, приймає лікар з вами на прийомі.

Зробіть перший крок до вагітності!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення до досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Програма ЕКЗ стандартна: набір базових процедур із забезпеченням успішного результату

Екстракорпоральне запліднення – штучний метод зачаття дитини, котрий має високу ефективність. Репродуктивна клініка LITA пропонує послуги з лікування безпліддя за різними програмами ЕКЗ, включаючи стандартний курс. Він містить усі необхідні процедури, які допоможуть завагітніти жінкам із гарним фолікулярним запасом та віком до 37 років.

Як зрозуміти, що жінці підійде стандартна програма ЕКЗ?

ЕКЗ програма “Стандартна” – це базовий набір процедур у програмі екстракорпорального запліднення.

Визначити, яка програма підходить вам, можна у нашій клініці. Пройдіть комплексну діагностику: консультації спеціалістів, лабораторну діагностику та інші дослідження. Після цього наші лікарі матимуть на руках повну медичну картину, і за відсутності складних факторів можуть призначити екстракорпоральне запліднення за необхідною програмою для настання успішної вагітності.

Як проходить ЕКО програма у нашій клініці?

Виконуємо всі ключові етапи:

 1. Підготовчі дії – стимуляцію, пункцію яєчників, культивування ембріонів.
 2. Перенос ембріона – введення якісних ембріонів у матку та спостереження за станом пацієнтки.

Також забезпечуємо медикаментозну підтримку після перенесення.

ЕКЗ програма вважається успішною не при зачатті дитини, а до завершення вагітності, тобто до народження здорового малюка. Тому в нашій клініці також проводиться пренатальна діагностика вагітності.

Скільки коштує програма ЕКЗ в Україні?

Ця ЕКЗ програма складається з процедур стандартного типу і не передбачає додаткових послуг. Це робить її доступною за ціною серед інших програм.

Репродуктивна клініка LITA пропонує особливу ціну в рамках цього пакету послуг. Докладніше про вартість можна дізнатися у прайс-листі на нашому сайті.

Чому варто вибрати стандартну програму ЕКЗ в Україні від клініки Lita?

Наша репродуктивна клініка пропонує ефективні рішення для запліднення. Якщо вам потрібна програма з гарантією якості, рекомендуємо скористатися нашими послугами. У клініці Lita:

 1. Стандартна програма з повним комплексом процедур та препаратів, яка забезпечить позитивний результат.
 2. Власна ембріологічна лабораторія та якісна діагностика, щоб заздалегідь визначити, чи підходить пацієнтам даний вид лікування чи ні. Це допоможе не витрачати час і гроші, якщо потрібний інший метод ЕКЗ.
 3. Спеціалісти вищої категорії з великим досвідом в репродуктивній медицині – лікарі-репродуктологи, гінекологи, ендокринологи, урологи та ін.
 4. Дотримання норм процедури із суворим контролем усіх етапів. У нас програма ЕКЗ в Україні відповідає міжнародним медичним протоколам із забезпечення безпеки та гарних результатів.
 5. Оптимальна вартість базового курсу ЕКЗ. У послугу не входить ціна медикаментів, які необхідні для стимуляції суперовуляції.

У нас можна отримати онлайн-консультацію будь-якого спеціаліста з комплексною діагностикою. Залишіть запит у спеціальній формі, щоб записатися на прийом до нашого репродуктолога вищої категорії.

Читати далі
Приховати

29 Жовтня 2019