Процедура екз. Замовити процедуру екз, ціна від 47 500 грн | Lita

Процедура ЕКЗ основні переваги та етапи

Завдяки розвитку допоміжних репродуктивних технологій багато фізіологічних особливостей або захворювань, які раніше ставали причиною безпліддя сімейної пари, зараз легко долаються за допомогою процедури ЕКЗ. Наша клініка пропонує найсучасніші технології за лояльними цінами.

Що таке процедура ЕКЗ?

Процедура ЕКЗ – це технологія екстракорпорального запліднення. Також вона знайома багатьом за назвами штучне запліднення чи зачаття у пробірці.

Головна особливість цього методу зачаття – запліднення за межами жіночого організму. Для цього жінці проводять гормональну стимуляцію, щоб отримати більшу кількість яйцеклітин, після чого з’єднують їх із сперматозоїдами у спеціальному середовищі. Деякі випадки вимагають процедуру ICSI, коли ембріолог під мікроскопом за допомогою мікроголки вводить сперматозоїд у яйцеклітину.

Процедура проводиться в кілька етапів, після яких жінка народжує здорову дитину, оскільки в програмі ЕКЗ є можливість провести дослідження ембріона на генетичні порушення.

У ряді випадків для запліднення можуть застосовуватися донорські яйцеклітини та сперма.

ЕКЗ процедура: види

Штучне запліднення проводиться за протоколами, що суворо регламентуються.

ЕКЗ процедура розроблялася різними вченими медиками по всьому світу, які створили кілька різновидів протоколів. Основними є:

  • протокол Терамото – ультракороткий, тривалістю від 25 до 31 діб;
  • короткий – триває 28-35 діб;
  • довгий – тривалість 40-45 діб;
  • кріопротокол передбачає заморожування біологічного матеріалу на тривалий період.

Вибір протоколу залежить від особливостей здоров’я пари. Також сама процедура ЕКЗ хоч і регламентована суворо, але може коригуватися за медичними показниками під індивідуальні особливості. Зверніться за консультацією до наших фахівців і вони запропонують оптимальний варіант саме для вас.

Основні переваги процедури ЕКЗ

У процедурі ЕКЗ є безліч плюсів:

  • можливість зачаття при багатьох причинах безпліддя;
  • народжені таким чином діти нічим не відрізняються за показниками здоров’я, психічного та інтелектуального розвитку від зачатих природним шляхом;
  • знижується ймовірність народження дитину з генетичними патологіями;
  • можна вибирати кількість ембріонів.

Крім того, вік після 40 років не є протипоказанням для цієї методики. Наші досвідчені фахівці розглядають випадки будь-якої складності.

Етапи в процедурі ЕКЗ

За наявності кількох протоколів та можливості коригування їх під індивідуальні особливості у процедурі ЕКЗ основні етапи є стандартними та обов’язковими для успішного результату.

Ці етапи полягають у наступному:

1. Підготовчий – проводиться попереднє обстеження пари.
2. Стимуляція овуляції – це гормональна терапія, яка дає можливість виростити більше фолікулів, а значить – отримати більше яйцеклітин, що підвищить шанс на успішність програми ЕКЗ.
3. Збір яйцеклітин – пункція яєчників, під час якої під загальним наркозом у жінки забираються яйцеклітини.
4. Етап ембріологічний – поєднання яйцеклітин зі сперматозоїдами, культивування (вирощування) ембріонів в ембріологічній лабораторії.
5.  Перенесення ембріонів у матку.
6. Період після перенесення ембріона – призначення рекомендацій лікаря, проведення аналізу ХГЛ, для визначення. вагітності.

У нашій клініці є найсучасніше обладнання та досвідчені фахівці з великим досвідом у репродуктології, які провели величезну кількість успішних процедур, навіть у складних випадках.

Процедура ЕКЗ: ціна від чого залежить?

Клініка LITA пропонує найвигідніші умови. У нас процедура ЕКЗ ціна визначається індивідуально і залежить від обраного лікарем протоколу, відповідного здоров’ю та віку пацієнтів, враховуючи особливості маніпуляцій для кожного конкретного випадку, що призведе до довгоочікуваної вагітності.

Щоб більше пар змогли стати батьками, у нашій клініці багато акційних пропозицій, про які ви зможете дізнатися на нашому сайті та зв’язавшись з нами по телефону.

Як записатися на процедуру ЕКЗ

Щоб мати можливість пройти процедуру ЕКЗ у нашій клініці, необхідно записатися на консультацію до репродуктолога. Для цього можна зателефонувати, вказаному на сайті, або скористатись формою зворотного зв’язку. Тут ви зможете залишити свої контакти і наші адміністратори зв’яжуться з вами у найкоротший час.

Наша клініка вже допомогла стати щасливими батьками багатьом парам, про що свідчать вдячні відгуки наших клієнтів. Не втрачайте шансу і ви, щоб відчути радість батьківства, звертайтеся до нас за консультацією прямо зараз.

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.