Програми ЕКЗ в Україні у клініці LITA: максимальна ефективність

Програми ЕКЗ в Україні: максимальна ефективність

13 Березня 2023

Екстракорпоральне запліднення вже допомогло мільйонам жінок здійснити мрію стати матір’ю, створюючи таким чином повноцінну сім’ю. І все завдяки сучасним технологіям та різноманітним ЕКЗ-програмам. Індивідуальний підхід забезпечує максимальний позитивний результат. Якщо вам цікаві ЕКЗ програми, зверніться до фахівців клініки LITA.

Що таке програма ЕКЗ?

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) – процедура, що здійснюється під контролем фахівців поза жіночим організмом. Це дуже ефективний спосіб лікування безпліддя, який належать до категорії допоміжної репродукції.

Якщо жінка не може завагітніти природним шляхом, виконують низку кроків для проведення ЕКЗ. Кожен з етапів дуже важливий для отримання бажаного результату. Тому до них ставляться максимально обережно.

Особливості програм ЕКЗ

Програми ЕКЗ можуть бути різними:

1. Базові – стандартний варіант процедури, який включає стимуляцію овуляції за допомогою ультразвукового контролю за зростанням фолікулів, відвідування прийомів репродуктолога, корекцію терапії. Крім того, процедура передбачає виконання пункції яєчників, запліднення ооцитів, культивування ембріонів протягом 5 днів.

2. Оптимальна – включає повний комплекс затребуваних послуг та медикаментів, що дозволяє отримати максимальний результат процедури. Усі витрати оптимізовані, все чітко та зрозуміло. Ця програма включає:

· моніторинг;

· пункцію фолікулів;

· культивування ембріонів;

· діагностику вагітності;

· використання медикаментів відповідно до схеми лікування.

3. Інтенсивна – програма ЕКЗ, яка включає повний комплекс послуг та медикаментів для лікування. Це дозволяє не тільки оптимізувати всі витрати, а й спланувати сам процес. Програма передбачає використання сучасних технологій, що показали високий рівень результативності у репродуктивній медицині. Відрізняється застосуванням ефективного набору ембріологічного інструментарію, проведенням допоміжного хетчингу та генетичного дослідження.

Оформляємо заявку на послуги

Якщо ви бажаєте здійснити свою мрію стати мамою, проконсультуйтеся зі спеціалістами клініки LITA. Вони вивчать вашу історію хвороби, проведуть низку досліджень, нададуть рішення. Довіряйте професіоналам.