Програми ЕКЗ у клініці репродуктивної медицини LITA

Про це ви не знали. Програми ЕКЗ

13 Квітня 2023

Мільйонам жінок у всьому світі екстракорпоральне запліднення допомогло відчути радість материнства. Клініка LITA – одна з небагатьох клінік, яка може професійно та з великою ефективністю допомогти бездітним подружнім парам.

Які існують програми?

Репродуктивна медицина пропонує різні варіанти лікування та протоколи екстракорпорального запліднення. Вибір програми ЕКЗ залежить від багатьох факторів, таких як: причина безпліддя, стан здоров’я пацієнтів і вік, в якому сім’я хоче мати дитину.

      Різновиди програм:

1. “Стандартна” ЕКЗ програма, до протоколу якої входить:  

  • Стимуляція овуляції.
  • Пункція яєчників, забір яйцеклітин.
  • Запліднення методом ICSI (на спеціальному мікроскопі з системою мікроманіпуляторів та голок. Вибирають найкрасивіший і найшвидший сперматозоїд, знерухомлюють його і вводять у яйцеклітину).
  • Культивування протягом 5-6 діб та перенесення ембріона в матку.

2. Програма “Збереження фертильності”. У рамках цієї програми проводиться заморожування яйцеклітин, щоб у майбутньому з їхньою допомогою жінка змогла стати мамою у будь-якому віці.

3. Програма ЕКЗ “У природному циклі” проводиться в природному циклі жінки, коли відсутній етап гормональної стимуляції і використовується тільки одна яйцеклітина, що дозріла природним чином у період менструального циклу.

4. Сурогатне материнство. Ембріон виношує інша жінка, коли генетична мати не може виносити дитину самостійно за медичними показаннями чи іншими причинами.

5. Мінімальна стимуляція. На етапі стимуляції овуляції використовують мінімальні дози гормональних засобів для мінімізації побічних ефектів.

6. Подвійна стимуляція. Під час цієї програми стимуляція проводитиметься у 2 етапи, щоб отримати більшу кількість яйцеклітин, а отже, і ембріонів.

7. Програма ЕКЗ з використанням донорського матеріалу, коли у пацієнтів статеві клітини поганої якості або відсутні.  Донор підбирається, виходячи з особистих побажань пари, їх фенотипними особливостями.

8. Сегментований цикл. Зібраний матеріал піддається кріоконсервації для відстрочення досягнення вагітності.

Якщо ви не можете зачати дитину природним шляхом, зверніться за консультацією до клініки LITA і наші лікарі вищої категорії підберуть вам оптимальну програму.