Донорство яйцеклітин по праву називається затребуваною процедурою. Адже з її допомогою багато сімейних пар, які не можуть самостійно завагітніти через низьку якість яйцеклітин, отримують другий шанс. Але багато з тих, хто замислюється про донорство, відмовляються від нього. Причина цього досить банальна – існування різних міфів, пов’язаних із цією проблемою. Ми пропонуємо вам дізнатися про найпопулярніші з них, щоб кожен зміг отримати бажане.
Як з’являються міфи
Сьогодні можна почути різні думки про те, чи можна стати донором яйцеклітин і як це позначається на людині загалом. Особливо, якщо ви наважилися на подібну роль, і починаєте запитувати в оточуючих.
Будьте готовими до того, що відповіді на одне й те саме запитання можуть бути абсолютно суперечливими. І можна сказати з величезною впевненістю, що ви оберете саме те, до якого будете схильні найбільше. Саме так з’являються міфи. Щойно ви переконаєте себе в тому, що це правда, одразу з’явиться новий варіант думки. Цей міф не підтверджений науково, але людина обґрунтовує його досвідом. Хоча й не завжди правильно розглянутим.
Якщо вас цікавить донорство яйцеклітин, переходьте за посиланням https://litaclinic.com/procedura-donorstva-jajceklitunu/ та отримайте інформацію про процедуру з вуст спеціалістів, які мають досвід роботи в даній сфері.
Про популярні міфи
Фахівці називають кілька найпоширеніших міфів. До них належать:
- Донорство виснажує яйцеклітини в організмі донора. Але, як показують дослідження, процедура, навпаки, посилює вироблення яйцеклітин надалі. Адже запас – величезний.
- Донація негативно позначається на здоров’ї жінки. Ризики пов’язані з гормональними змінами, які зачіпають яєчники. Але сучасна медицина розвинена настільки, що ризики зведені до мінімуму.
- Після гормональної стимуляції жінка набирає вагу. Оскільки донорство триває не більше тижня, за цей час не можна кардинально змінити масу свого тіла. Навіть за умови, що стимуляція буде це провокувати.
- Донором може стати будь-яка жінка. Ні, є обов’язкові критерії, серед яких: вікові обмеження, наявність своєї здорової дитини та інші. Достатньо звернутися в клініку, заповнити форму, пройти обстеження.
Якщо ви хочете отримати перевірену інформацію, рекомендуємо довіритися фахівцям клініки репродуктивного здоров’я. Обирайте найкраще для себе.