Коли рекомендовано проводити ЕКЗ? - Lita

Коли рекомендовано проводити ЕКЗ?

13 Листопада 2023

Безпліддя – це поширений діагноз, але не вирок. Забути про безпліддя можна завдяки програмі ЕКЗ. Цей поширений метод штучного запліднення допоміг тисячам пар набути щастя материнств та батьківства, народивши здорового малюка.

Наскільки ефективно ЕКЗ?

Пари, які планують вдатися до штучного запліднення, не повинні боятися. Процедура безболісна та досить ефективна. Сьогодні ЕКЗ лікує безпліддя різного рівня складності. Ефективність цієї допоміжної репродуктивної технології становить 30-40%.

Успішно пройти програму ЕКЗ можна при зверненні до клініки репродуктивної медицини з інноваційним обладнанням та професійними лікарями. На щастя, цих клінік у нашій країні чимало і можна знайти достойну. Щоб пройти ЕКЗ запліднення в Україні – не гайте часу та не відкладайте візит до клініки на потім. Чим раніше ви почнете вирішувати проблему, пов’язану з безпліддям, тим вищі шанси незабаром завагітніти і народити довгоочікуваного малюка.

Показання до проведення ЕКЗ

ЕКЗ застосовується тоді, коли інші варіанти вирішення проблеми безпліддя є неефективними або безперспективними. Щоб у повному обсязі оцінити показання до застосування штучного запліднення потрібно зробити УЗД ендометрію, визначити гормональний статус, дослідити еякулят партнера, а також обстежити подружжя на наявність інфекцій урогенітального тракту.

До показань к проведенню ЕКЗ варто віднести такі:

● трубне безпліддя;

● ендометріоз;

● вади яєчників;

● низький оваріальний резерв;

● вікові зміни;

● високі генетичні ризики;

● безпліддя неясного походження;

● чоловічий фактор.

Проте показань набагато більше.

Безпліддя у пари вимагає постійної взаємодії з лікарем, обстежень та діагностичних заходів. А головне – віри в успіх та душевних сил.