ЕКЗ: які шанси на успіх? - Lita

ЕКЗ: які шанси на успіх?

7 Листопада 2023

ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) – популярний метод лікування безпліддя, який виконується під контролем фахівців поза організмом пацієнтки. Методика абсолютно безпечна та досить ефективна.

ЕКЗ вже допомогло тисячам пар у нашій каїні стати батьками. Наразі з’явилися нові протоколи та методи, які покращили статистику лікування безпліддя в Україні завдяки ЕКЗ. Однак не кожне перенесення ембріона призводить до настання вагітності і кожна пара повинна бути готова до цього. Нерідко для досягнення позитивного результату потрібно дві спроби. Часто лікарів-репродуктологів запитують: якою є ймовірність настання вагітності в результаті ЕКЗ з першої спроби? Зазвичай вона становить близько 30-40%.

Від чого залежать шанси завагітніти після ЕКЗ?

Жоден лікар не зможе точно спрогнозувати, чи зможе пацієнтка завагітніти з першого разу після проведення ЕКЗ. При цьому лікарі можуть назвати фактори, що впливають на ефективність стимуляції, заплідненість яйцеклітин, розвиток ембріонів і до них зазвичай належать такі:

● вік жінки;

● наявність гінекологічних та ін. захворювань;

● стан ендометрію;

● якість сперми майбутнього батька;

● запас яйцеклітин

Однак кожна безплідна пара повинна знати, що шанси на вдале штучне запліднення бувають навіть при найскладніших випадках, головне – вибрати хорошу клініку репродуктивної медицини та досвідченого лікаря-репродуктолога. Ви можете ознайомитися з процедурою ЕКЗ та записатися до клініки, яка допоможе вам вирішити вашу проблему та назавжди забути про безпліддя.

ЕКЗ – ефективне лікування безпліддя в Україні

Зазвичай лікарі виділяють три групи пацієнтів із високими шансами завагітніти після штучного запліднення, до них відносяться:

● жінки молодші 35 років;

● пацієнти з трубним фактором жіночої безплідності;

● пари, які пройшли преімплантаційне генетичне тестування ембріонів на хромосомні аномалії.

Успішне лікування безпліддя та швидке настання вагітності – це завжди індивідуальна історія. Але для всіх безплідних пар вона починається однаково – з візиту до репродуктолога. Бажаєте обрати грамотного репродуктолога, якому можна повністю довірити своє здоров’я – тоді звертайтеся до клініки репродуктивної медицини LITA. Тут доступні всі сучасні досягнення репродуктивної медицини.