Як поводитись після переносу ембріонів - Lita

Як поводитись після переносу ембріонів

Перенесення ембріонів у порожнину матки швидка та практично безболісна процедура, що виконується без загального знеболювання за допомогою тонкого катетера, який вводиться в порожнину матки. Протягом кількох днів вони повинні прижитися (імплантуватися) у слизовій порожнині матки. Не варто боятися, що ембріони можуть випасти або витекти з порожнини матки, це неможливо.

Після переносу протягом 10-15 хвилин дотримується постільний режим, а впродовж 3-5 днів рекомендовано мінімізувати фізичне навантаження. Постільний режим не обов’язковий. Протягом наступних 2х тижнів щадний режим навантажень, помірний ритм життєвої активності.

При цьому бажано:

  • Виключити статеве життя;
  • Не допускати закрепів, розладів шлунку;
  • Рекомендовано теплий душ, заборонено гарячої ванни, лазні або сауни
  • Відмовитись від надмірно активного способу життя: занять шейпінгом, аеробікою, бігом та ін., від виконання важкої роботи, підняття ваги;
  • Максимально обмежити можливість інфекційних захворювань та ГРВІ;
  • Обмежити психоемоційне навантаження.
  • Для нормального перебігу вагітності необхідне раціональне повноцінне харчування з підвищеним вмістом білків – телятина, риба, молочні продукти, сир, яйця, та ін.
  • Водний баланс 1,5-2 літри негазованої води на добу.
  • Рекомендується більше бувати на свіжому повітрі, вести максимально здоровий спосіб життя. Спати можна у будь-якому для Вас положенні.

Нагадуємо, що нормальна температура тіла в II фазі МЦ на гормональній підтримці 37,0-37,2°C.
При виникненні вздуття (напруження) живота через 7-9 днів після переносу ембріонів обов’язково додатково проінформуйте лікаря.

З дня перенесення ембріонів протягом двох тижнів у Вас можуть бути незначні виділення, що мажуть – не варто цього лякатися, проте обов’язково проінформуйте Вашого лікаря.

У цей час і надалі не приймайте жодних інших ліків, призначених самостійно або іншими лікарями, без узгодження з лікарем.
Строго дотримуйтесь усіх призначень та рекомендацій!
У жодному разі самостійно не відмінюйте призначення лікаря.
Пам’ятайте! Різка відміна препаратів може призвести до переривання вагітності.
Всі призначення та рекомендації потрібно узгоджувати з лікарем.

Через 2 тижні після перенесення ембріонів слід здати кров на ХГЛ.

Бажаємо успішної вагітності!
Дітям бути!

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.