Сучасні репродуктивні технології надають чудову можливість багатьом бездітним парам пізнати щастя материнства та батьківства, назавжди забувши про безпліддя. Сьогодні таким шансом може скористатися практично будь-яка пара, якій з якихось причин не вдається зачати дитину. Штучне запліднення — абсолютно безпечна процедура, яку не варто боятися. Вона є цілим комплексом перевірених маніпуляцій, що поєднують різні медичні процеси, але мета у них одна — якнайшвидше настання вагітності. При штучному заплідненні зачаття відбувається природним шляхом, в лабораторних умовах.
ЕКЗ: ви станете батьками!
Одним із затребуваних методів та програм штучного запліднення є ЕКЗ. Це ефективний та безпечний метод. Екстракорпоральне запліднення передбачає багатоетапний, складний процес, проводиться стимуляція суперовуляції, з метою отримання відразу декількох дозрілих яйцеклітин. При природному циклі у жінки часто дозріває 1-2 ооцити, але при екстракорпоральному заплідненні цього мало.
Штучне запліднення є доцільним у таких випадках:
● жінка довго не може завагітніти природним чином, але потенційно здатна виносити та народити малюка;
● жіноче та чоловіче безпліддя невідомого генезу;
● ендометріоз;
● віковий фактор;
● трубне, ендокринне безпліддя.
Таким чином, програма ЕКЗ дозволяє зачати малюка за будь-яких типів безпліддя. Вона ефективна при лікуванні різних форм жіночої та чоловічої
безплідності. Крім того, ризик народити дитину з патологіями мінімальний. Зачати малюка при штучному заплідненні можна і після 40 років.
Використання допоміжних репродуктивних технологій неможливе без ретельної діагностики. Дуже важливо вивчити гормональний статус пацієнтки, провести необхідні лабораторні дослідження, УЗД органів малого тазу тощо.
ЕКЗ – забудьте про безпліддя
ЕКЗ може коригуватися під індивідуальні особливості пацієнтки. Термін, через який краще проводити цю популярну допоміжну репродуктивну технологію (ДРТ), визначає лікар-репродуктолог. Він враховує етіологію порушень, вік подружжя та інші фактори.
У сучасній репродуктології застосування екстракорпорального запліднення не рекомендують відкладати на потім. Згідно зі статистикою, із віком шанси на успішні результати штучного запліднення знижуються. Насамперед, це пов’язано з тим, що чим старша жінка, тим менша у неї кількість яйцеклітин у яєчниках (оваріальний резерв), а також можуть з’являтися хронічні захворювання.
Про нюанси процедури ЕКО в нашій клініці дізнавайтеся за телефоном, вказаним на сайті. Прийом здійснюється за записом. Записуйтесь, набравши номер телефону або за допомогою спеціальної форми на сайті.