Показання до штучного запліднення - Lita

Показання до штучного запліднення

13 Листопада 2023

Сучасні репродуктивні технології надають чудову можливість багатьом бездітним парам пізнати щастя материнства та батьківства, назавжди забувши про безпліддя. Сьогодні таким шансом може скористатися практично будь-яка пара, якій з якихось причин не вдається зачати дитину. Штучне запліднення — абсолютно безпечна процедура, яку не варто боятися. Вона є цілим комплексом перевірених маніпуляцій, що поєднують різні медичні процеси, але мета у них одна — якнайшвидше настання вагітності. При штучному заплідненні зачаття відбувається природним шляхом, в лабораторних умовах.

ЕКЗ: ви станете батьками!

Одним із затребуваних методів та програм штучного запліднення є ЕКЗ. Це ефективний та безпечний метод. Екстракорпоральне запліднення передбачає багатоетапний, складний процес, проводиться стимуляція суперовуляції, з метою отримання відразу декількох дозрілих яйцеклітин. При природному циклі у жінки часто дозріває 1-2 ооцити, але при екстракорпоральному заплідненні цього мало.

Штучне запліднення є доцільним у таких випадках:

● жінка довго не може завагітніти природним чином, але потенційно здатна виносити та народити малюка;

● жіноче та чоловіче безпліддя невідомого генезу;

● ендометріоз;

● віковий фактор;

● трубне, ендокринне безпліддя.

Таким чином, програма ЕКЗ дозволяє зачати малюка за будь-яких типів безпліддя. Вона ефективна при лікуванні різних форм жіночої та чоловічої

безплідності. Крім того, ризик народити дитину з патологіями мінімальний. Зачати малюка при штучному заплідненні можна і після 40 років.

Використання допоміжних репродуктивних технологій неможливе без ретельної діагностики. Дуже важливо вивчити гормональний статус пацієнтки, провести необхідні лабораторні дослідження, УЗД органів малого тазу тощо.

ЕКЗ – забудьте про безпліддя

ЕКЗ може коригуватися під індивідуальні особливості пацієнтки. Термін, через який краще проводити цю популярну допоміжну репродуктивну технологію (ДРТ), визначає лікар-репродуктолог. Він враховує етіологію порушень, вік подружжя та інші фактори.

У сучасній репродуктології застосування екстракорпорального запліднення не рекомендують відкладати на потім. Згідно зі статистикою, із віком шанси на успішні результати штучного запліднення знижуються. Насамперед, це пов’язано з тим, що чим старша жінка, тим менша у неї кількість яйцеклітин у яєчниках (оваріальний резерв), а також можуть з’являтися хронічні захворювання.

Про нюанси процедури ЕКО в нашій клініці дізнавайтеся за телефоном, вказаним на сайті. Прийом здійснюється за записом. Записуйтесь, набравши номер телефону або за допомогою спеціальної форми на сайті.