Якщо ви втомилися від невдалих спроб самостійно зачати дитину і вирішили вдатися до процедури екстракорпорального запліднення, ця стаття для вас. З неї ви дізнаєтеся, як формується вартість на ЕКЗ і чому вона в кожному випадку різна. Продовжуйте читати, якщо хочете підготуватися до процедури на всі 100%.
Як формується вартість лікування
Процедура екстракорпорального запліднення виконується в кілька різних протоколів, тривалість яких варіюється від 2 до 4 тижнів, і включає кілька етапів. Кожен із кроків у цій процедурі неймовірно важливий для досягнення успіху:
- Спершу жіночий організм готують до зачаття, стимулюючи овуляцію шляхом застосування гормональних препаратів, щоб викликати зростання фолікулів. Коли вони досягнуть потрібного розміру, здійснюється забір яйцеклітин.
- У цей же час здійснюється забір сперми. Після цього в лабораторії лікарі з’єднують яйцеклітину зі сперматозоїдами, створюючи ембріон. Наступний крок включає впровадження ембріона в матку.
- Протягом кількох тижнів після введення жінка отримує гормональну терапію, щоб підвищити шанси на прикріплення ембріона. У разі успіху настає вагітність.
Слід розуміти, що ціни на екз в Україні різняться від пацієнта до пацієнта, оскільки в кожної пари своя індивідуальна ситуація, що вимагає такого ж підходу. І повну суму неможливо з’ясувати навіть на першому сеансі, оскільки одній парі може знадобитися тільки медикаментозне лікування безпліддя, іншій – операція, а третій від самого початку слід розглядати лише сурогатне материнство. Крім того, парі потрібно буде пройти повну діагностику організму, щоб поставити точний діагноз і знайти найкращий варіант вирішення проблеми.
Обстеження може включати здачу аналізів, УЗД, кольпоскопію і спермограму. Кількість і вид необхідних обстежень також впливає на загальну вартість процедури. Тому консультація у надійного, перевіреного фахівця, який вивчить історію хвороби і підбере відповідний метод лікування, ваше першочергове завдання.
Пам’ятайте, що ЕКЗ призначають тільки в тому разі, якщо інші методи лікування не спрацювали. Тож, коли лікар з порога пропонує вам ЕКЗ, біжіть від нього, навіть не озираючись. Краще витратьте час на пошуки досвідченого лікаря і будете вдячні собі за це все життя!