Безплідний шлюб: як вирішити проблему? - Lita

Безплідний шлюб: як вирішити проблему?

15 Лютого 2022

Безплідний шлюб — одна з гострих медичних та соціальних проблем у сучасному світі. В Україні з кожним роком кількість пар, які не можуть мати дітей, збільшується. Неможливість зачати дитину в наш час фіксують у кожної 5 пари. Сім’ї, які мають проблеми із зачаттям часто впадають у депресії, у них з’являються психосоматичні захворювання, конфлікти, багато бездітних шлюбів розпадаються.

Чому виникає безпліддя?

Помилково думати, що тільки жінка може бути безплідною. У багатьох випадках вагітність не настає саме через чоловічу безплідність. На жаль, не всі чоловіки беруть цей факт і не хочуть проходити обстеження.

Причини безпліддя:

  • У чоловіків безпліддя може бути пов’язане з патологією яєчок, варикоцеле, венеричними захворюваннями, патоспермією.
  • У жінок проблеми із зачаттям можуть бути пов’язані як з ендокринними патологіями, так і із запальними захворюваннями органів репродуктивної системи. Також частою проблемою є ендометріоз.

Деяким бездітним подружжю, навіть після ретельного медичного обстеження, лікарям не вдається визначити причини безпліддя. У таких випадках зазвичай говорять про безплідність неясного генезу.

Діагностика — крок на шляху вирішення проблеми

На щастя, сучасна медицина не стоїть на місці. Сьогодні успішно застосовуються ефективні методи лікування безпліддя як у чоловіків, і у жінок. Як показує практика, в Україні приблизно в 60% випадків безпліддя потенційно виліковне. Важливо пам’ятати, що своєчасне звернення до лікаря та комплексна діагностика збільшують шанси на швидке та успішне лікування. Це означає, що практично кожна бездітна пара має надію стати батьками.

Точна діагностика допоможе виявити причини безпліддя. При підозрі на безпліддя краще, щоб обстеження пройшли подружжя.

Безплідний шлюб — шляхи вирішення

Лікування безпліддя — відповідальний і часом непростий етап у житті пари, яка протягом тривалого періоду не може зачати малюка. Однак важливо знати, що кінцевий результат багато в чому залежить від компетенції лікаря, грамотної діагностики та своєчасного лікування. Тому кожна безплідна пара має серйозно підійти до цієї проблеми і головне — не гаяти часу та надії.

Сучасна медицина пропонує ефективні методи лікування безпліддя, які наблизять вас до заповітної мрії — стати щасливими батьками здорової дитини. Більшість із цих методик спрямовані на усунення факторів, які не дозволяють зачати дитину природним способом. Сьогодні успішно використовуються допоміжні репродуктивні технології (ЕКЗ, ІКСІ, внутрішньоматкова інсемінація, донорські яйцеклітини).

Безплідність – не вирок!

Не впадайте у відчай, якщо вам не вдається завести дитину. Звернувшись до клініки репродуктивної медицини «LITA», ви зможете пройти діагностику та лікування безпліддя. Тут використовують найсучасніші способи клінічної діагностики та лікування чоловічої та жіночої безплідності. А індивідуальний підхід до вирішення проблеми суттєво підвищить шанси на успіх. Лікарі запропонують методику лікування, яка буде ефективною у кожному конкретному випадку.

Не відкладайте щастя стати батьками.