Ведення вагітності в клініці LITA

Ведення вагітності

Клініка LITA пропонує ведення вагітності у Києві під чуйним наглядом висококваліфікованих фахівців. Довірте свою довгоочікувану вагітність експертам з великим досвідом. Ми цінуємо ваше здоров’я і вашого малюка.

Клініка «LITA» пропонує декілька програм по веденню вагітності, які лікар підбирає індивідуально, в залежності від терміну вагітності (триместру) та інших особливостей. Турботливе спостереження, сучасна діагностика та багаторічний досвід фахівців забезпечать здоров’я вам та вашій майбутній дитині.

За детальною інформацією ви можете звернутися за телефоном: 0 800 33 05 85.

Ваше здоров’я і здоров’я дитини в надійних руках!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення до досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Ведення вагітності – комфорт і турбота всі 9 місяців

Вагітність – це прекрасний і, в той же час, дуже відповідальний і хвилюючий період. Усвідомлення нового зародження життя дає відчуття справжнього щастя. У період виношування малюка у жінки починається абсолютно новий етап в житті. Від того, наскільки трепетно вона буде ставитися до свого здоров’я, залежить і здоров’я дитини. Пильна увага до свого фізичного і психологічного стану в період виношування малюка – основне завдання майбутньої матері.

Всі 9 місяців вагітності у жінки можуть різко змінюватися бажання, смаки, психоемоційний стан. Виникаючі зміни в жіночому організмі спрямовані на виношування плоду. Як правило, вони не проходять безслідно для здоров’я, тому вагітна в цей період досить вразлива до різних внутрішніх і зовнішніх факторів. Лікарі клініки репродуктивної медицини «LITA» готові взяти на себе більшу частку турботи про стан майбутньої мами.

Кілька цікавих фактів про ведення вагітності:

 • Багатьох вагітних жінок хвилює питання про те, коли потрібно ставати на облік. Чим раніше майбутня мама встане на облік у зв’язку з вагітністю, тим краще. Оптимальний термін – від 5 до 10 тижнів. Тобто, з цього періоду починається ведення вагітності, яке передбачає періодичне відвідування лікаря-гінеколога і проходження всіх необхідних обстежень. Фахівець може отримати найбільш повну картину перебігу вашої вагітності на ранніх її строках.
 • Після УЗД фахівець підтвердить, що вагітність маткова і з плодом все в порядку. Майбутній породіллі будуть надані рекомендації щодо харчування і невеликого коректування способу життя.
 • Перший триместр особливо серйозний і важливий в житті малюка. У цей період закладаються всі внутрішні органи і системи дитини. Саме тому спосіб життя, харчування, режим дня вагітної жінки багато в чому впливає на формування організму малюка.
 • Перший пренатальний скринінг зазвичай проводять на 10-12 тижні. Він допомагає виключити можливі генетичні аномалії у плода і перевірити правильність анатомічного розвитку.

Клініка «LITA»: ведення вагітності в Києві

Народження нового життя завжди пов’язане з турботами, клопотами і переживаннями. У період виношування дитини особливо не хочеться витрачати свій час, сили і нерви на довге стояння в чергах в жіночій консультації та медичної лабораторії, адже це може негативно вплинути на стан мами і майбутнього малюка. Тому клініка репродуктивної медицини «LITA» чекає вагітних жінок, які хочуть скористатися програмою ведення вагітності. Всі обстеження і прийоми пацієнток проходять за індивідуальним графіком, без очікування і черг.

Ведення вагітності в клініці «LITA» – цілий комплекс заходів діагностичного, лікувального і профілактичного характеру, спрямованих на благополучне протікання вагітності. Набір аналізів, процедур і обстежень потрібні, щоб на світ з’явився абсолютно здоровий новонароджений, а в процесі виношування плоду у жінки не виникло проблем зі здоров’ям. З нами вагітна зможе провести цей щасливий час, не думаючи про тривоги за себе і здоров’я своєї дитини. 

Протягом всього терміну виношування дитини жінка повинна часто здавати різні аналізи, вчасно проходити УЗД і стежити за рекомендаціями лікаря-гінеколога. Тільки під контролем висококваліфікованого фахівця вона може бути спокійна, що малюк в утробі зростає і розвивається правильно. Саме тому варто особливу увагу приділити вибору акушер-гінеколога. Він повинен забезпечити майбутній мамі благополучне виношування малюка, нормальну пологову діяльність, а також народження повноцінної дитини. Для цього важливо проводити своєчасні діагностичні заходи. Звичайно, багато що залежить і від самої жінки, тому необхідно більше відпочивати, правильно харчуватися, частіше виходити на прогулянки і дихати свіжим повітрям.

Клініка «LITA» пропонує професійне ведення вагітності протягом усього терміну, яке включає в себе консультації особистого лікаря-гінеколога, всі необхідні аналізи, УЗД на базі власної лабораторії. Ми забезпечимо повний контроль за розвитком плоду і професійну діагностику можливих аномалій, а також спостереження за станом здоров’я самої майбутньої мами. У нас накопичений багаторічний досвід спостережень вагітності, тому ви можете сміливо нам довіряти. З нами очікування дитини пройде без ускладнень, а пологи спокійно і максимально комфортно.

Під час перших відвідин нашої клініки ви познайомитеся з вашим персональним лікарем-гінекологом і разом з ним обговорити свої відчуття і переживання. На ранніх термінах вагітності професіонал зможе виявити будь-які відхилення від нормально протікаючої вагітності і призначити ефективне терапевтичне лікування.

На консультації лікар-гінеколог проведе огляд майбутньої мами і збирає анамнез. Він визначить термін вагітності, призначить лабораторне обстеження, УЗД і відвідування необхідних вузьких фахівців. Пацієнтка при кожному візиті до фахівця отримує детальну інформацію за результатами обстежень.

Ведення вагітності в клініці репродуктивної медицини – це:

 • комплексне спостереження за здоров’ям вагітної жінки і її майбутньої дитини;
 • індивідуальний підхід і дбайливе ставлення на всіх етапах вагітності;
 • успішне застосування всіх можливостей сучасної діагностики та методик ведення вагітних;
 • можливість ведення ускладненої вагітності;
 • максимальний комфорт і зручність перебування в клініці;
 • можливість пройти необхідні дослідження і консультації в одному місці.

Наші досвідчені лікарі-гінекологи забезпечать грамотний і професійний супровід вагітності, допоможуть уникнути негативних і складних ситуацій. Вони гарантують якісну діагностику та лікування всіх можливих ускладнень вагітності. Фахівці нададуть цінні рекомендації, розкажуть про правильний розпорядок дня майбутньої породіллі, а також важливі правила, які дозволять виносити малюка без шкоди для здоров’я. Особистий акушер-гінеколог буде спостерігати вашу вагітність в максимально комфортних умовах. Він відповість на всі питання і завжди готовий вас підтримати.

Створення індивідуального плану заходів програми ведення вагітності допоможуть майбутній породіллі відчувати себе набагато впевненіше, адже про її здоров’я і здоров’я малюка подбають кваліфіковані лікарі. У нас широкий спектр медичних послуг для вагітних, і ми зможемо скласти кращу індивідуальну програму спостереження в нашій клініці.

З якими проблемами може зіткнутися вагітна жінка?

Велика гормональна перебудова, яка відбувається в період вагітності, може вплинути на самопочуття майбутньої мами. Саме тому важливо прислухатися до свого організму, частіше відпочивати, приймати вітаміни і віддати перевагу тільки здоровій їжі. Вагітна може зіткнутися з різними проблемами, найпоширенішими є наступні:

 1. Токсикоз. Виникає в першому триместрі вагітності і супроводжується нудотою, блювотою, слабкістю. Як правило, токсикоз проходить до початку другого триместру. Якщо ж токсикоз дуже сильний, то в цьому випадку краще звернутися до лікаря.
 2. Гестоз. Характеризується більш важкий перебіг. Майбутня мама може помітити у себе набряки, підвищення артеріального тиску, перевищення норми білка в сечі. Гестоз вимагає постійного спостереження лікаря. Не можна займатися самолікуванням інакше це призведе до погіршення самопочуття матері і плоду.

Бувають випадки, коли у вагітних неправильно розміщена плацента, що вважається патологією. Це теж сприяє погіршенню стану майбутньої породіллі. Неправильне розташування плаценти може викликати кровотечу і загрозу викидня. Тому обов’язково потрібно бути під наглядом кваліфікованого лікаря.

Що ж стосується хронічних захворювань, то вони проявляють себе під час вагітності особливо яскраво. Ось чому в період вагітності жінка потребує не тільки допомоги рідних, а й грамотного медичного спостереження і акушером-гінекологом.

Ведення ЕКЗ вагітності: професійний супровід майбутніх мам

Ведення ЕКЗ вагітності проводиться за спеціальною програмою для тих жінок, які скористалися штучним заплідненням. Ця програма до мінімуму знижує ризик виникнення ускладнень і патологій під час вагітності.

Ведення вагітності після ЕКЗ сприяє нормальному виношуванню малюка. Жінці, якій вдалося зачати дитину після ЕКЗ, приділяється особлива увага. Це пов’язано з тим, що вагітність після лікування безпліддя може протікати з проблемами. Таку вагітність, як правило, відносять до групи ризику. Але довіривши нам ведення ЕКЗ вагітності, ви можете ні про що не переживати. Наші лікарі володіють багатим досвідом в практиці ведення вагітності після ЕКЗ. Вони виправдають вашу довіру і допоможуть виносити дитину без будь-яких проблем.

Ведення ЕКЗ вагітності в клініці репродуктивної медицини «LITA» проводять акушер-гінекологи вищої категорії. Високий професіоналізм, відповідальність, високі морально-етичні принципи – головні якості наших фахівців. Приємна атмосфера та доброзичлива обстановка в нашій клініці сприяє гарному перебігу вагітності. Звернувшись саме до нас, ви зможете по достоїнству оцінити якість наданих нами послуг.

Переваги ведення вагітності в клініці «LITA»

Кожній вагітній жінці ми гарантуємо:

 • регулярні огляди і лабораторну діагностику;
 • індивідуальний підхід, систематичний контроль за її здоров’ям і плода протягом усього терміну вагітності;
 • обстеження на сучасному обладнанні;
 • постійну професійну підтримку та інформаційні консультації.

У комплексі всі ці заходи допомагають зберегти жіноче здоров’я, поліпшити самопочуття майбутньої мами, усунути ймовірність загрози викидня.

У нас ви завжди зможете отримати пораду і своєчасну медичну допомогу. У нас діють вигідні пропозиції, скористатися якими зможете і ви. У нашій клініці жінка можете стати на облік у зв’язку з вагітністю дуже легко, і з першої хвилини і аж до моменту народження малюка вона буде під пильним наглядом кращих фахівців.

Довіртеся висококваліфікованим фахівцям, адже від якості наданої вам медичної допомоги залежить благополучне проходження вагітності і здоров’я майбутнього малюка. Обирайте клініку «LITA», тут гарантовано безпечне і уважне ведення вагітності в Києві!

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію