ЕКЗ з донорськими ооцитами: в яких випадках потрібно - Lita

ЕКЗ з донорськими ооцитами: в яких випадках потрібно?

9 Вересня 2021

Не всі жінки мають можливість завагітніти природним шляхом. Найчастіше це буває через наявність гінекологічних захворювань і віку. У цьому випадку вони можуть взяти участь в програмі ЕКЗ з донорськими яйцеклітинами (ооцитами).

Програма ЕКЗ з донорськими ооцитами: особливості

Програма ЕКО з донорськими яйцеклітинами показана жінкам в декількох випадках:

  • якщо неможливо отримати власні ооцити;
  • якщо яйцеклітини неякісні;
  • якщо настала передчасна менопауза;
  • якщо відсутні яєчники або вони мають аномалії будови;
  • були багаторазові викидні;
  • невдалі спроби ЕКЗ;
  • якщо є генетичні та онкозахворювання захворювання.

Донорами ооцитів можуть стати прямі родичі жінки або донори Банку ооцитів. Банк ооцитів складається з біологічних матеріалів, отриманих від абсолютно здорових донорів. Вони проходять повну медичну, генетичну і психологічну діагностику, обстеження на інфекційні захворювання.

ЕКЗ з донорськими ооцитами – шанс стати мамою!

Як показує статистика, потреба в донорських яйцеклітинах з роками збільшується. Це пов’язано з тим, що народження первістка жінки зараз відкладають на пізніший вік, коли оваріальний резерв вже знижений.

Використання донорських яйцеклітин допомагає жінці, яка з якихось причин не може зачати дитину природним шляхом, відчути щастя материнства і народити здорову дитину. В процесі процедури екстракорпорального запліднення в матку пацієнтки підсаджують ембріон, який був отриманий від запліднення донорської яйцеклітини.

Якість ооцитів – основний фактор успішності проведення ЕКЗ з донорськими яйцеклітинами. Програма ЕКЗ з донорськими ооцитами гарантує високі шанси на вагітність, оскільки всі донори пройшли ретельне обстеження і мають гарне репродуктивне здоров’я.

Де можна зробити ЕКЗ з донорським ооцитами в Україні?

У клініці репродуктивної медицини «LITA» кращі програми ЕКЗ з використанням донорських яйцеклітин. Тут працюють висококваліфіковані лікарі, які використовують сучасні наукові технології в області донації яйцеклітин і завжди враховують індивідуальні особливості пацієнта. Комплексний підхід до проведення ЕКЗ з донорськими яйцеклітинами дозволяють клініці «LITA» проводити процедуру з високою ефективністю.