Як формується ціна на ЕКЗ в Україні - Lita

Як формується ціна на ЕКЗ в Україні

4 Липня 2024

Екстракорпоральне запліднення – це процедура, що дає змогу мільйонам пар по всьому світу втілити мрію про батьківство. Але скрізь встановлено різну ціну на лікування, що не може не збивати з пантелику. Якщо хочете розібратися, як формується вартість ЕКЗ, продовжуйте читати цей огляд і знайдете відповіді на запитання, що вас цікавлять. 

У скільки вам обійдеться процедура

Екстракорпоральне запліднення – це процедура, за якої запліднення яйцеклітини відбувається за межами жіночого тіла. На остаточну вартість такого лікування впливає безліч чинників:

  • Наскільки досвідчений лікар-репродуктолог. Що більше досвіду у фахівця і навичок у виборі оптимальної стратегії лікування для вас, то дорожчі його послуги. Але вони того варті, адже гарантують вам отримання бажаного результату. 
  • Вік пари. Що молодша жінка в парі, то вища ефективність процедури. Але чим вона старша, тим більше гормональної стимуляції їй буде потрібно. Цей фактор також сприяє збільшенню вартості екстракорпорального запліднення.
  • Які методики будуть використовуватися. Остаточна ціна еко в Україні залежить від обраної методики. Метод ICSI використовують у разі низької рухливості та недостатньої кількості сперматозоїдів. Технологія TESA дає змогу виконати забір тканин яєчка для пошуку здорових сперматозоїдів. PGD дає змогу визначити генетичні патології перед імплантацією та усунути їх. Останній метод завжди дорожчий за інші, але зате він дає змогу уникнути негативних сценаріїв у майбутньому. 
  • Які аналізи та діагностику потрібно пройти парі. Якщо чоловікам достатньо здати кров і сперму, то жінкам потрібно пройти УЗД, здати кров, перевірити молочні залози і щитовидку, а також здати різноманітні мазки. Залежно від кількості аналізів і типу обстеження залежить остаточна ціна процедури. 
  • Який протокол стимуляції буде задіяний. Є короткі, довгі та такі, що проводяться в природному циклі. Вибір залежить від віку жінки та індивідуальних особливостей її організму. 

Тому консультація лікаря-репродуктолога є обов’язковим пунктом під час вибору оптимальної стратегії зачаття для вашої пари. Він не тільки підбере вам найкращий метод лікування, а також зможе визначити, у скільки вам обійдеться весь план лікування. Тож записуйтеся на консультацію і станьте на крок ближче до мрії!