Екстракорпоральне запліднення: етапи підготовки до процедури | LITA

Скільки триває ЕКЗ: про підготовку та саму процедуру

28 Квітня 2023

У житті такі цінні, прості та душевні речі – розмови та зустрічі з друзями, підтримка рідних та теплота родини. Створити атмосферу щасливої сім’ї допомагають значною мірою діти – їхній сміх та обійми, щоденна турбота про них. Якщо ви прагнете стати батьками, але стан репродуктивного здоров’я не дозволяє зачати дитину, рішенням стане ЕКЗ. Такий метод запліднення дозволяє зачати дитину за різних діагнозів безпліддя. Звичайно, це потребує певного часу.

З яких етапів складається екстракорпоральне запліднення

Клініка LITA виконує повний комплекс послуг з ЕКЗ – від підготовки до процедури. До нього входять такі підготовчі етапи, зокрема перевірка:

1. Консультації. На первинній консультації відбувається обмін інформацією – пара ділиться своєю історією, медичними показаннями та іншими деталями щодо труднощів із зачаттям. Лікар відповідає на питання щодо процедури штучного запліднення.

2. Діагностика. Пара проходить медичне обстеження, здає аналізи та різні тести. Це необхідно для дослідження організму, щоб визначити, чи підходить процедура.

Це початкова стадія, яка складається з перевірок і займає мінімум часу (близько 3-4 днів). 

На сторінці послуги можна більше дізнатися про показання для екстракорпоральної методики запліднення та які етапи забезпечує наша ЕКО клініка Київ.

Скільки часу займає процедура ЕКЗ?

Якщо протипоказання до ЕКЗ відсутні, і організму підходить цей метод, то переходять безпосередньо до підготовки. Її також можна поділити на блоки:

· стимуляція фолікулів фолікулостимулюючими та лютеїнізуючими гормонами, яку виконують в межах 10-14 днів;

· вилучення дозрілих яйцеклітин – цей процес здійснюють через 36 годин після дозрівання, і займає він близько 20 хвилин;

· культивація ембріонів триває 3-5 днів;

· перенесення ембріонів проводиться на 3 або 5 день дозрівання.

Процедура перенесення відбувається максимально оперативно, сеанс триває 15-30 хвилин. Також знадобиться вільна година після маніпуляції, щоб полежати і розслабитися, дати організму отямитися. 

У комплексі ЕКЗ може тривати 6-8 тижнів.

Уже через 20 днів після перенесення ембріона до матки можна робити перше УЗД. Його, як і всі перераховані вище етапи, проводять у нашій клініці лікарі вищої категорії. Зв’яжіться з нами для первинної консультації та обстеження.