Репродуктолог: коли звертатися до лікаря | Lita

Коли не обійтись без консультації репродуктолога?

8 Грудня 2023

Плекаєте мрію про малюка, але насправді нічого не виходить? Впоратися з цією проблемою може лікар-репродуктолог. Цей спеціаліст займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов’язаних з безпліддям та порушеннями у роботі жіночої та чоловічої репродуктивної системи. З його допомогою мільйони пар по всьому світу вже зачали та народили дітей. І ви зможете, якщо запишетесь до репродуктолога на прийом.

Коли потрібно звернутися до лікаря?

Безпліддя може бути як у жінки, так і у чоловіка. Звичайно, існує 20% ймовірності незрозумілого безпліддя або імунологічної несумісності партнерів, але в інших випадках причина є і з нею можна боротися. Тож якщо ви мрієте про дитину, але завагітніти не вдається навіть після року спроб, слід звернутися до репродуктолога. Чим раніше встановити причину проблеми, тим вищі шанси завагітніти і народити малюка, адже їх може бути безліч:

● Інфекційні захворювання статевої системи.

● Перенесені запальні захворювання придатків матки або яєчок.

● Вроджені дефекти органів репродуктивної системи.

● Клімакс або зниження рівня тестостерону.

● Хромосомні аномалії.

● Прийом медикаментів, що негативно впливають на фертильність.

● Несприятливі фактори зовнішнього середовища.

На цьому причини звернення до лікаря не закінчуються: · консультація репродуктолога Київ точно знадобиться, якщо необхідно спланувати відкладену вагітність та заморозити біоматеріал;

· зберегти фертильність після 35 років чи перед лікуванням онкологічних захворювань; провести профілактику безплідності у сімейних пар із групи ризику;

· налагодити менструальний цикл чи виконати процедури штучного запліднення.

Якщо проводиться забір біоматеріалу, лікар направляє його у відділення ембріології, на заморожування, звідки його в потрібний час витягують при потребі пацієнтів. На якість біоматеріалу заморозка ніяк не впливає.

При проведенні забору біоматеріалу, лікар направляє його у відділення ембріології, на заморожування, звідки його в потрібний час використовують при потребі пацієнтів. На якість біоматеріалу заморозка ніяк не впливає.

Приємний бонус, що підготовка до першої консультації не потрібна. Під час прийому лікар розмовляє з пацієнтом, вивчає історію його хвороби, призначає обстеження та, виходячи з його результатів, складає відповідний план лікування.

Можливості лікаря включають профілактику та лікування безпліддя, виключення генетичних захворювань у плода та збереження здатності зачати здорову дитину навіть у зрілому віці. Саме тому не поспішайте засмучуватися, якщо вам не вдається стати батьками! Просто запишіться на консультацію до репродуктолога та станьте на крок ближче до своєї мрії!