З кожним роком у світі зростає кількість бездітних пар. Багато сімей не можуть зачати дітей природним шляхом через низку причин, зокрема пов’язані з дисфункцією репродуктивної системи. Репродуктологи розробляють інноваційні методи лікування всіх форм чоловічого і жіночого безпліддя, до яких належить процедура ЕКЗ. Цей метод активно використовують у ситуаціях, коли природне зачаття не дає позитивних результатів або зовсім неможливе.
ЕКЗ – шлях до материнства
Штучне запліднення яйцеклітини в лабораторних умовах проходить у 3 етапи:
- Отримання статевих клітин.
- Підготовка ембріона.
- Імплантація.
Що буде входити в програму штучного запліднення залежить від виду протоколу. Різновид програми визначається особливостями клінічної ситуації.
Ефективність екстрокорпорального запліднення в середньому становить від 30 до 40%. Кожній парі перед ЕКЗ у Києві необхідно пройти комплексне обстеження. Цей метод включає в себе цілий комплекс циклів, під час яких лікар-репродуктолог враховує наявні ризики, змінює тактику медикаментозної та фізіотерапевтичної допомоги.
Після ЕКЗ жінці потрібно поставитися до свого здоров’я з особливою уважністю і за найменших погіршень стану – терміново звернутися до лікаря-гінеколога.
Як підготуватися до штучного запліднення?
Екстрокорпоральне запліднення в Києві проводять висококваліфіковані фахівці. Підсумок цієї методики багато в чому залежить від того, наскільки грамотно було проведено підготовку. Попередньо майбутні батьки проходять лабораторне обстеження, консультуються з лікарем-генетиком, ендокринологом, терапевтом. Жінка проходить гінекологічний огляд Потім за результатами отриманих даних розробляють протокол штучного запліднення – послідовність маніпуляцій, розписані на кожен день. Вони залежать від причин безпліддя, віку жінки та особливостей її організму.
У наш час з упевненістю можна сказати, що чоловіче і жіноче безпліддя – не вирок. Завдяки сучасним методам ДРТ і високій кваліфікації лікарів можна здійснити свою мрію – стати батьками. Якщо ви зважилися на ЕКЗ, то особливу увагу приділіть вибору клініки та лікарям, які працюють у ній. Вони повинні мати успішний досвід проведення процедури екстракорпорального запліднення, використовувати інноваційні протоколи лікування безпліддя.