ЕКЗ: причини невдач - Lita

ЕКЗ: причини невдач

13 Листопада 2023

У наш час, кожна бездітна пара має шанс стати батьками — обравши метод штучного запліднення ЕКЗ. До того ж, є такі випадки, коли звичайне лікування не приносить жодних результатів, оскільки є деякі патології та стан здоров’я, за яких, на жаль, у пари немає шансів на зачаття дитини.

ЕКО запліднення – це варіант, який може значно заощадити час та нерви подружній парі та нарешті стати батьками здорової дитини.

ЕКЗ: яка ймовірність успіху?

Треба розуміти, що який би метод штучного запліднення вам не запропонував лікар, він вимагає відповідального і серйозного підходу. Важливо, дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Також варто розуміти, що екстракорпоральне запліднення – це не чарівна таблетка, яку можна прийняти, коли захочеш і відразу отримати результат. Звичайно, сучасна репродуктологія не стоїть на місці і не перестає дивувати, але трапляються випадки, коли парі потрібно зробити ЕКЗ повторно і це цілком нормальна практика.

ЕКЗ – це серйозний процес, який включає кілька послідовних етапів, на кожному з яких може щось піти не так і це, як правило залежить від особливостей організму жінки. Як показує статистика, ймовірність настання вагітності в результаті штучного запліднення з першого разу приблизно 30-40% (проте ця цифра залежить від багатьох факторів). Тобто, лише третина пацієнток, пройшовши програму ЕКЗ, отримають очікуваний результат. Решті доведеться пройти процедуру повторно.

Чому може знадобитися повторне проведення ЕКЗ?

Тут кілька причин:

· відсутність імплантації ембріона у матку;

· хромосомні та генетичні аномалії;

· низька якість біологічного матеріалу;

· патологія маткових труб та ін.

На ефективність проведення ЕКЗ впливають такі чинники, як: професіоналізм лікарів, повноцінність обстеження, точність та достовірність діагностики, якість проведеного попереднього лікування та ін.

Якщо ви вирішили робити штучне запліднення і мрієте народити здорового малюка – вибирайте перевірену клініку репродуктивної медицини. Пам’ятайте, що ціна ЕКЗ в Україні може залежати від причини безпліддя, комплексу діагностичних обстежень та способу запліднення. Завдяки грамотним лікарям та їхньому професіоналізму, а також новітньому обладнанню ви можете сподіватися на довгоочікувану вагітність, вибравши ЕКЗ.