Де можна стати донором яйцеклітини | Клініка LITA

Де можна стати донором яйцеклітини?

6 Жовтня 2022

Власна дитина для багатьох жінок – це справжнє щастя і мрія, якої багато людей позбавлені через ряд різних генетичних і гінекологічних захворювань. Завдяки донорству яйцеклітин мрія стає реальністю. Втілюватись їм допомагають репродуктивна технологія штучного запліднення та жінки, які погоджуються стати донором.

Зустрічається велика кількість жінок, які готові надати допомогу тим, хто бажає стати батьками і мати власних дітей. При цьому у потенційних донорів виникає питання, де можна стати донором яйцеклітини, щоб цей процес був максимально правильним та безпечним.

Основні етапи програми з донорства яйцеклітин

Перед тим, як стати донором яйцеклітин, жінки проходять відбір за загальними критеріями та медичними показниками. Це вимагає технологія програми для гарантування безпеки донору та реципієнту. Пройти перевірку та записатися на участь у програмі необхідно у клініці, яка надає послуги репродуктивної медицини. Важливо, щоб медичний центр здійснював діяльність за донорськими програмами відповідно до регламенту.

Зокрема така клініка має забезпечити:

1. Проведення повного та абсолютно безкоштовного обстеження. Перед участю у програмі потенційний донор обов’язково проходить процедуру повного обстеження організму. Проведення цілого ряду різноманітних аналізів дозволяє встановити готовність організму до донорства, і навіть перевірити донорський матеріал можливі генетичні захворювання.

2. Виконання процедури гормональної стимуляції. Пацієнтка та безпосередньо її донор спільно здійснюють прийом гормональних препаратів, щоб виконати процес синхронізації менструального циклу обох пацієнток.

3. Вчинення процедури вилучення яйцеклітини. Вилучення яйцеклітин у донора – це безболісний процес, але він вимагає кваліфікованих фахівців для коректної реалізації, щоб забезпечити безпеку донору та зберегти матеріал для майбутніх процедур ІКСІ чи ЕКЗ.

Також клініка має забезпечити медичне спостереження кожному з цих етапів.

Клініка для донорства яйцеклітин

У клініці репродуктивної медицини LITA можна пройти процедуру донорства на найвищому медичному рівні. Фахівці медичного центру забезпечать повноцінне обстеження та спостереження, щоб процес донорства яйцеклітин пройшов безпечно для жіночого здоров’я та не викликав жодних наслідків.

Клініка LITA також гарантує конфіденційність та дотримання всіх правових норм – укладання договорів, сплату медичного обстеження та участі у процедурі. Якщо ви бажаєте пройти обстеження та стати донором яйцеклітини в Україні, запишіться на прийом до нашої клініки, і наші лікарі проконсультують вас з усіх нюансів донорства. Для реєстрації у програмі слід заповнити коротку анкету, щоб підтвердити відповідність необхідним параметрам донора.