6 факторів, що впливають на настання вагітності | Lita

6 факторів, що впливають на настання вагітності

18 Вересня 2023

Про безпліддя починають говорити, якщо партнери не можуть зачати малюка 12 місяців і більше, і не використовують протизаплідні засоби. Безпліддя у жінки підтверджується тоді, коли після обстеження фахівці довели, що у чоловіка немає відхилень, у нього нормально функціонує репродуктивна система.

Наша клініка “Lita” виконує лікування безпліддя будь-якого типу, незалежно від причин появи. Наші професійні лікарі користуються лише інноваційними технологіями для діагностики будь-яких патологій, що відновлюють репродуктивну здатність жіночого організму.

Типи безпліддя

Безпліддя у жінок буває різних типів. Все залежить від причини виникнення та проявів.

1. Первинне безпліддя. У цій ситуації жінка не змогла жодного разу завагітніти. Найчастіше таке трапляється, якщо у пацієнтки виявлено вроджені патології, відхилення, хромосомні та гормональні порушення, спричинені системними хворобами та іншими факторами, пов’язаними зі здоров’ям.

2. Вторинне безпліддя. Якщо виявлено такий тип патології, то жінка раніше вагітніла, народжувала, але розвиваються захворювання, інфекційно-запального характеру статевої системи та інших органів. Це негативно впливає на процеси, пов’язані із вагітністю.

Також відзначимо те, що другий тип безпліддя розвивається через несприятливу екологію, а також, якщо у жінки присутні шкідливі звички.

Які фактори впливають на ймовірність вагітності?

Зачаття дитини вважається особливим періодом будь-якої жінки. Є певні фактори, які знижують ймовірність вагітності:

1. Вік. Ступінь фертильності з часом знижується, для жінок цей рубіж приходить раніше.

2. Куріння. Через нікотин та токсичні домішки, продукти згоряння, знижується шанс зачати дитину, знижуються репродуктивні здібності.

3. Алкоголь. Напої, що містять спирт, погіршують фертильність.

4. Велика вага. Через надмірну вагу часто виникають гормональні порушення та інші збої у функціонуванні організму людини.

5. Сильні фізичні навантаження. Від важкої праці, перенапруги виникають проблеми, пов’язані з овуляцією.

Також вагітність може не наступати через хронічний стрес. Тому рекомендовано вчасно відвідувати лікарів, що дозволить зачати малюка, уникнути в майбутньому певних проблем зі здоров’ям.