3 причини обрати методику ЕКЗ у Києві в клініці LITA

3 причини обрати методику запліднення від нашої клініки ЕКЗ у Києві

13 Березня 2023

З кожним роком ситуація з зачаттям погіршується – все більше пар не можуть завагітніти природним шляхом. На це впливає екологія, розвиток різних захворювань та патологій, високий рівень стресів, шкідливі звички та багато інших факторів. Зниження репродуктивної функції призвело до нових технологій запліднення, зокрема ЕКЗ, що дозволяє зачати дитину, коли у пари відсутня можливість самостійно завагітніти з тих чи інших причин. Чому варто задуматися про цей метод, наводимо основні переваги проходження процедури.

Високі результати ЕКЗ: Безпліддя – більше не вирок! 

Вибрати цю методику репродуктивної медицини від нашої клініки – це означає отримати шанс на щастя для сім’ї. Стати батьками можуть навіть ті пари, які дізналися про діагноз безпліддя. З ЕКЗ такий діагноз більше не глухий кут, вихід є, і мрія почути дитячий сміх у своїй оселі здійсниться.

Тим більше наш досвід дозволяє долати складні випадки безпліддя та показувати стабільно високі результати. Якщо вас цікавить клініка ЕКЗ Київ, скористайтесь послугами репродуктивного центру LITA.

У нашій клініці:

· широкий спектр медичних послуг;

· сучасні методи лікування безпліддя;

· дотримання світових стандартів.

Все це робить лікування ефективним, незалежно від складності ситуації. Підберемо програму лікування, яка призведе до бажаних результатів.

Якісне медичне обслуговування – ще один аспект успішності лікування

Рівень репродуктивної медицини підкріплюється також якістю обслуговування. Ми прагнемо, щоб у нашій клініці LITA все було відповідно до найвищих стандартів:

1. Команда досвідчених медиків з усіх необхідних для лікування напрямків – акушери-гінекологи, гінекологи-ендокринологи, ембріологи.

2. Відповідальне та уважне ставлення до пацієнтів.

3. Оснащення високотехнологічним обладнанням для глибокої діагностики та проведення процедур запліднення.

При цьому постійно покращуємо сервіс.

Лікування в повній конфіденційності

Наш медичний центр гарантує дотримання конфіденційності. Підберемо для вас метод лікування, виконаємо необхідні процедури та збережемо всю інформацію про обслуговування в нашій клініці.

Репродуктивна клініка LITA захистить вашу родину від стороннього втручання, а найголовніше – допоможе зачати та виносити здорову дитину.