Знижка -50% на консультацію гінеколога з питань лазерного лікування - Lita

Знижка -50% на консультацію гінеколога з питань лазерного лікування

7 Квітня - 31 Травня 2023

Тільки до 31.05.2023! Пацієнткам, які проходитимуть лазерне лікування в нашій клініці, даруємо знижку – 50% на первинну консультацію лікаря-гінеколога з питань лікування лазером. Вартість консультації зі знижкою – 190 грн, замість 380 грн! 

Лазерне лікування дозволяє жінкам з вагінальною атрофією позбутися фізіологічного та психологічного дискомфорту, який мають біля 60% жінок репродуктивного віку, а також жінки після настання менопаузи.

Сором’язливість та необізнаність залишають жінку терпіти незручності. Така ситуація – не норма, коли є спосіб покращити здоров’я, повернути красу, впевненість в собі і насолоду від романтичних стосунків.

За декілька сеансів ви можете позбутися: зниження тонусу стінок піхви (опущення), нетримання сечі при фізичному навантажені, сухості слизової піхви, відновляться тканини після пологів, можете позбавитися рубців та гіперпігментації.

А в результаті лікування у Вас покращиться кровообіг, ліфтинг піхви, природне зволоження слизової, підвищиться лібідо, чутливість ерогенних зон слизової.

Процедура триває безболісно 20-30 хв.

Для запису на консультацію телефонуйте: 0800 330 585

7 Квітня 2023