Омолодження шкіри лазером - Lita

Омолодження шкіри лазером

Омолодження шкіри лазером сьогодні досить популярна і результативна процедура.

Клініка «LITA» використовує для роботи з недоліками шкіри вуглекислотний лазер преміум класу – DANA, що допомагає омолодити і підтягнути її, позбутися рубців та шрамів, працювати з віковими змінами шкіри.

До апарату для лікування лазером входить модуль фракційного омолодження і модуль вагінального лазерного омолодження, а програмне забезпечення гарантує комфорт і безпеку процедур.

Як працює лазер?

За допомогою лазерного пучка видаляється верхній шар шкіри, пошкоджений неестетичними змінами, а за рахунок оточуючих тканин, оброблене місце швидко регенерується.

Багато жінок вже випробували на собі переваги лазерного інтимного омолодження, що дозволяє позбутися психологічного та фізичного дискомфорту і набути впевненості у своїй жіночності.

Лазерна гінекологія у клініці «LITA» – це безпечне, безопераційне лікування жіночих проблем.

Лазерне омолодження жіночих органів допомагає покращити чутливість слизової піхви, позбутися сухості слизової та гіперпігментації, покращити кровообіг і відновити пружність тканин, наповнити їх колагеном.

Лазерне омолодження піхви особливо популярне серед жінок, які народжували. Після пологів багато жінок мають такі зміни як: пролапс стінок піхви (опущення), атрофічні, вікові зміни вульви, рубці та шрами.

Часто жінки потребують корекції, але соромляться звертатися на лазерне лікування нетримання сечі, яке може відбутися від фізичного напруження, кашлю чи чхання. Але покращити стан можливо вже від першого візиту. Як правило, це 3-5 процедури, протягом 20-30 хв, які проходять абсолютно безболісно.

Чи варто терпіти?

Краса – це здоров’я. Запрошуємо на консультацію до лікаря.