Омолодження шкіри лазером у Києві - Lita

Омолодження шкіри лазером

Омолодження шкіри лазером сьогодні досить популярна і результативна процедура.

Клініка «LITA» використовує для роботи з недоліками шкіри вуглекислотний лазер преміум класу – DANA, що допомагає омолодити і підтягнути її, позбутися рубців та шрамів, працювати з віковими змінами шкіри.

До апарату для лікування лазером входить модуль фракційного омолодження і модуль вагінального лазерного омолодження, а програмне забезпечення гарантує комфорт і безпеку процедур.

Як працює лазер?

За допомогою лазерного пучка видаляється верхній шар шкіри, пошкоджений неестетичними змінами, а за рахунок оточуючих тканин, оброблене місце швидко регенерується.

Багато жінок вже випробували на собі переваги лазерного інтимного омолодження, що дозволяє позбутися психологічного та фізичного дискомфорту і набути впевненості у своїй жіночності.

Лазерна гінекологія у клініці «LITA» – це безпечне, безопераційне лікування жіночих проблем.

Лазерне омолодження жіночих органів допомагає покращити чутливість слизової піхви, позбутися сухості слизової та гіперпігментації, покращити кровообіг і відновити пружність тканин, наповнити їх колагеном.

Лазерне омолодження піхви особливо популярне серед жінок, які народжували. Після пологів багато жінок мають такі зміни як: пролапс стінок піхви (опущення), атрофічні, вікові зміни вульви, рубці та шрами.

Часто жінки потребують корекції, але соромляться звертатися на лазерне лікування нетримання сечі, яке може відбутися від фізичного напруження, кашлю чи чхання. Але покращити стан можливо вже від першого візиту. Як правило, це 3-5 процедури, протягом 20-30 хв, які проходять абсолютно безболісно.

Чи варто терпіти?

Краса – це здоров’я. Запрошуємо на консультацію до лікаря.

Клініка LITA: найкраще омолодження шкіри лазером у Києві

Шкіра є одним із показників стану здоров’я людини. Її поганий вигляд проявляється у наявності зморшок, пігментних плям, збільшенні пор, втрати її еластичності. Сучасна клініка LITA проводить високоефективну процедуру лазерного омолодження шкіри. Наші сертифіковані лікарі косметологи застосовують у роботі інноваційні технології та гарантують якість послуг, що надаються.

Дермальне лазерне омолодження: особливості процедури

У клініці LITA однією з найпопулярніших лазерних процедур, що покращує зовнішній вигляд і стан шкіри, є лазерне дермальне омолодження. Такий попит легко пояснюється низкою переваг, серед яких лідируюче місце займає прояв вираженого ефекту відразу після проведення першого сеансу, що омолоджує.

Процедура дермального лазерного омолодження в клініці LITA проводиться за допомогою високотехнологічного лазера DANA. Його робота заснована на стабільній подачі лазерної енергії.

Процедура дермального омолодження шкіри проводиться за допомогою таких косметологічних методик:

 1. Глибоке омолодження – передбачає роботу з найглибшими шарами дерми.
 2. Поверхневий вплив – вплив лазера на верхні шари шкіри.
 3. Середня методика – полягає у ліквідації шрамів, бородавок, в’ялості шкіри.

 У чому полягають особливості процедури і які процеси відбуваються при її проведенні:

 • здійснюється розпад пігменту та стимулюються верхні шари шкіри;
 • відбувається мікроушкодження шкіри, які стимулюють метаболізм, що запускає вироблення колагену та процеси оновлення;
 • Підвищується активність кровотоку в шкірі, за рахунок чого вона насичується корисними речовинами та киснем.

Глибокий, але щадний вплив лазера забезпечує максимальне опрацювання всіх естетичних нерівностей і утворень в епідермісі. Дермальне омолодження шкіри не передбачає особливого реабілітаційного періоду.

Лазерне омолодження шкіри: методи та засоби, що використовуються в клініці

Упродовж багатьох років існування лазерна косметологія постійно вдосконалювалася. Наразі обмеження для проведення процедур та тривалість реабілітаційного періоду суттєво скоротилися.

У сучасному світі високим попитом почало користуватися лазерне омолодження шкіри для чоловіків. Клініка LITA гарантує безболісне проведення процедури, індивідуально підбираючи довжину хвилі та енергію впливу лазерного променя.

До послуг пацієнтів клініки надаються такі види маніпуляцій FT омолодження:

 • Глибоке дермальне омолодження;
 • Поверхневе шліфування лазером;
 • FT-лазерне шліфування;
 • Гарячий, пілінг;
 • Безопераційна блефаропластика лазером;
 • Омолодження Smooth.

Кожна процедура може бути як самостійним методом, так і входити в комплекс, що омолоджує, як одна з його складових.

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.