Лазерне лікування. Лікування лазером у Києві - Lita

Лазерне лікування

Ціни на лазерне лікування

 • Лікування нетримання сечі (лазерне лікування)
  6 000 ₴‎
 • Корекція післяпологової рубцевої деформації вульви (лазерне лікування)
  2 800 ₴‎
 • Аплікаційна анестезія (з урахуванням вартості препарату)
  200 ₴‎
 • Лікування вагінальної атрофії та гіпотрофії (лазерне лікування)
  6 000 ₴‎
 • Лікування пролапсу тазових органів (лазерне лікування)
  6 000 ₴‎
 • Лікування колоїдних рубців/ шліфування (лазерне лікування) 5-10 см
  2 500 ₴‎
 • Лікування післяпологових розтягнень шкіри/шліфування (лазерне лікування) 10*10
  3 000 ₴‎
 • Лікування постакне/шліфування обличчя (лазерне лікування)
  2 000 ₴‎
 • Неінвазивна вагінопластика/ корекція статевих органів (лазерне лікування)
  6 000 ₴‎
 • Лікування комплексне вульво-вагінальне (лазерне лікування)
  11 000 ₴‎
 • Видалення новоутворень/генітальні папіломи, кондиломи (лазерне лікування за одне новоутворення, без гістології та анестезії)
  380 ₴‎
 • Лікування колоїдних рубців/ шліфування (лазерне лікування) 1 см
  1 000 ₴‎
 • Лікування колоїдних рубців/ шліфування (лазерне лікування) до 5 см
  2 000 ₴‎

Лікування лазером набуло широкої популярності в сучасній медицині.

З’явилася можливість позбутися зовнішніх дефектів шкіри та захворювань внутрішніх органів швидко та безпечно. Лазерна терапія, на відміну від хірургічної операції, не має таких побічних ефектів, як: кровотеча, набряк, рубці, біль.

Лікування лазером полягає в тому, що лазерним пучком (світлом) випаровується неестетичний шар шкіри, а після природного відновлення, наростає новий, здоровий. Процес регенерації протікає дуже швидко. Шкіра і тканини слизової стають зволожені, набувають підтягнутого і молодого виду.

У клініці “LITA” ми використовуємо лазер преміум класу – DANA, що призначений для фракційного омолодження та підтяжки шкіри, видалення рубців та шрамів, роботи з віковими змінами шкірних покривів. Цей лазер дозволяє працювати лікарю з високою точністю локально на уражених ділянках, 80-94% оточуючих тканин залишаються незаймані. Ще однією відмінною рисою лазерного лікування є відсутність кровотечі – система викликає швидку коагуляцію (згортання) тканини.

Ми допомагаємо відновити стан тканин статевих органів жінок після пологів, покращити вигляд зовнішніх статевих органів жінок будь-якого віку, провести омолодження піхви, збільшити чутливість в інтимних стосунках, позбавитися гіперпігментації, рубців та інших недоліків шкіри, вирішити питання стресового нетримання сечі у жінок.  

Якщо ви розглядаєте лікування лазером, обговоріть його з нашим досвідченим лікарем. Ми знайдемо для вас рішення!

Для запису заповніть, будь ласка, форму:

Отримати консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.Особливості лазерного лікування для інтимних зон

Лазеротерапія чи лазерне лікування – це фізіотерапевтична процедура, яка заснована на корекції тканин методом застосування світлового променя. Переважно це спрямовано на рішення естетичних дефектів, але й використовується для низки лікувальних процедур. У клініці LITA ви можете здійснити професійне лазерне лікування, щоб оперативно і безболісно позбавитися різних захворювань.

У чому полягає лазерне лікування?

Лазерний промінь використовують з метою лікування різних сфер медицини, включаючи гінекологію. Світлова хвиля впливає на тканини і дозволяє видаляти різноманітні дефекти, які спотворюють естетику тіла та викликають дискомфорт. Відбувається це так – промінь проходить через біологічні тканини, розсіюється, відбивається, поглинається і передається залежно від характеристик конкретного променя. Тим самим коригує тканину у певному місці. Ступінь та ефект впливу коригують щільністю та довжиною променя залежно від складності захворювання.

Ось перелік того, що дає лазерне лікування:

 • Вирівнювання післяпологових рубців;
 • Регулювання нетримання сечі;
 • Виправлення вагінальної атрофії та гіпертрофії;
 • шліфування колоїдних рубців;
 • Видалення постакне;
 • Видалення новоутворень, поліпів та ін.

У переліку послуг нашої клініки, ви можете побачити всі можливі варіанти, де використовується лазерне лікування в галузі гінекології.

Показання та протипоказання при лікуванні лазером

Використання лазерної методики в корекції інтимної зони – це не просто бажання усунути негарні дефекти, косметично виправити вигляд. Це повноцінне лазерне лікування захворювань, які викликають фізіологічний та психологічний дискомфорт. За рахунок світлової дії тканини очищаються від рубців, застарілих клітин, омолоджують шкіру та прибирають дефекти.

Показаннями для використання процедур лазером можуть бути такі ознаки:

 1. Розвиток стресового нетримання сечі на початковій стадії. В основному це відбувається при кашлі, чханні чи фізичних навантаженнях.
 2. Атрофічні зміни вульви та втрата пружності стінок піхви, опущення стінок – це також вказує на необхідність пройти лазерне лікування у Києві у досвідчених фахівців.
 3. Сухість слизової оболонки піхви. Процедура допоможе омолодити та зволожити тканини слизової.
 4. Гіперпігментація. Цей метод також коригує пігментні плями на шкірі інтимних зон.
 5. Потреба відновлення тканин після пологів.
 6. Зниження чутливості під час статевого життя.

У всіх цих випадках ви можете записатися на лікування лазером та отримати відповідну медичну допомогу. Раніше для усунення цих порушень потрібно проводити хірургічне втручання, зараз технології дозволяють виправити ситуацію неінвазивним методом. Це зручно, безболісно та оперативно.

Якщо ж у вас порушення кровотворення, низька згортання крові, наявність захворювань судин, серця зі стадією декомпенсації, церебральний склероз, печінкова та ниркова недостатності чи онкологія – у цих ситуаціях процедура вам повністю протипоказана.

Яка ціна на лікування лазером?

У клініці LITA ви можете пройти процедуру з професійним виконанням та консультаціями. Залежно від вашої ситуації, у результаті у вас:

 • Поліпшиться кровообіг та інші обмінні функції;
 • звузиться і підтягнеться піхву;
 • Поліпшиться процес природного зволоження слизової;
 • Зникне дискомфорт і покращиться чутливість ерогенних зон і лібідо при статевій близькості;
 • Розгладити рубці;
 • Відбілиться від пігментації інтимна зона.

Результат проведення процедур помітний вже після першого прийому, незважаючи на ступінь складності медичної ситуації. У нас на лікування лазером ціна прописана у прайс-листі і залежить від обраної послуги. Якщо ви не знаєте, яка специфіка вашого захворювання, і до якої категорії це зарахувати, то в нашій клініці ви можете пройти діагностику та консультацію медика.

Професійне лікування лазером у Києві від клініки LITA

У нас можна отримати лазерне лікування в Україні з дотриманням усіх стандартів технології та безпеки. Процедура відбувається у зручному для пацієнта положенні. Методика може проводитись двома способами:

 • дистально із зазором між шкірою та апаратом;
 • Контактно з компресією від світловода або без неї.

Спосіб підбирається залежно від особливостей захворювання. При цьому процедура неінвазивна і під проекцію променя потрапляє тільки хворий орган. Також дотримуються правил гігієни, щоб забезпечити безпеку нашим пацієнтам.

Пройти процедуру у нас також слід тому, що в нашій клініці:

 1. Використовують сучасну апаратуру DANA преміум класу. Це високоточний лазер, лікування від якого виконується з якісною корекцією та безболісно. Під час сеансу відчувається лише легкий тепло або несильний тиск при контактному методі.
 2. Надають докладні консультації досвідченого гінеколога, який допоможе встановити захворювання та призначити необхідну кількість сеансів. Також підкаже, чи можна з вашою медичною ситуацією проходити процедуру лазерного впливу або краще утриматися.
 3. Проводять сеанси у комфортній для пацієнта атмосфері. Кабінети оснащені комфортними меблями, чисто і гігієнічно, ми дбаємо про фізичне здоров’я і психологічний стан, щоб при процедурі ви відчували себе розслаблено.
 4. Здійснюють послуги за доступною вартістю. У нас можна отримати лазерне лікування у Києві недорого, та з наглядом компетентного гінеколога.

Якщо вам потрібне лікування лазером, то запишіться на прийом та обстеження в клініку LITA. Перевіримо стан вашого здоров’я, проконсультуємо про методи терапії. Також підберемо для вас форму лікування, щоб оперативно та якісно позбавити від дефектів та дискомфорту в інтимній зоні.

Записуйтесь на консультацію та отримуйте омолодження тканин та покращення обмінних процесів сучасним лазерним методом.

Читати далі
Приховати

Записатись на консультацію

*Всі поля обов'язкові для заповнення.