Донорство яйцеклітин Київ. Стати донором яйцеклітини у Києві | Клініка LITA

Донор яйцеклітин

Донором яйцеклітин можуть бути жінки віком до 32 років, без шкідливих звичок і з гарним здоров’ям.

Жінки, які хочуть стати донором яйцеклітин, можуть звернутися за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 28.

Для того, щоб потрапити у програму донорства ооцитів в Києві, жінці потрібно заповнити форму на сайті або звернутися за телефоном: 067 333 0284

Ми зв’яжемося з Вами, щоб домовитися про зустріч та надати усю необхідну інформацію. Процедура донорства яйцеклітин є анонімною і відповідає українському законодавству, про ваші дані ніхто не дізнається, так само, як і Ви не зможете знати, для кого будуть використані яйцеклітини.

  • Після успішної співбесіди, Вам запропонують пройти безкоштовне, ретельне обстеження, яке проводяться за рахунок клініки.
  • Після отримання гарних результатів усіх досліджень з Вами підпишуть договір і розпочнеться сама програма з гормональної стимуляції.
  • Наступним етапом після гормональної стимуляції яєчників буде пункція – забір яйцеклітин. В день пункції завершується програма, донор отримує грошову винагороду.

Згідно з законодавством України: матір’ю дитини є жінка, яка її народила, тобто, в даному випадку реципієнтка яйцеклітин. Донор не буде вважатися матір’ю дитини, народженої іншою жінкою, навіть якщо він має її генетичний матеріал.