Паламарчук Максим Валерійович | клініка LITA

Паламарчук Максим Валерійович

Репродуктолог, акушер-гінеколог

Вища кваліфікаційна категорія

Понад 16 років досвіду

Освіта

2019 р.

Навчання за програмою MSD Global COP на базі Hospital Universitari Dexeus в місті Барселона, Іспанія.

2006 – 2008 рр.

Проходження клінічної ординатури в Кримському державному медичному університеті ім. С. І. Георгіївського, м. Сімферополь.

2004 – 2006 рр.

Проходження інтернатури за спеціальністю «Акушерство і Гінекологія» в Кримському державному медичному університеті ім. С. І. Георгіївського, м. Сімферополь.

1998 – 2004 рр.

Закінчив Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського, в г. Симферополь в 2004 р. за спеціальністю «лікувальна справа».

Курси підвищення кваліфікації

 • Планування сім’ї та актуальні питання репродуктивного здоров’я
 • Патологія шийки матки
 • УЗД в акушерстві та гінекології
 • Допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) в лікуванні жіночого і чоловічого безпліддя
 • Основи педагогіки та психології у вищій медичній освіті

Наукова робота та членство в асоціаціях

 • Автор восьми наукових статей і публікацій в сфері репродуктивної медицини
 • Є членом Європейської асоціації репродукції людини і ембріології (ESHRE).
 • Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ)

Спеціалізація

 • Лікування чоловічого і жіночого безпліддя
 • Проведення контрольованої стимуляції яєчників
 • УЗД пункція яєчників
 • Перенесення ембріонів
 • Програми з донорськими ооцитами
 • Програми сурогатного материнства
 • Проведення внутрішньоматкової інсемінації
 • Гістероскопія
 • Ехосальпінгографія

В клініку “Lita” ми прийшли ціленаправлено до Паламарчука М.В. і ні на секунду не пошкодували)Супер лікар і професіонал своєї справи!Чітко давав відповіді на всі запитання ,”розвіював” всі страхи і сумніви , нічого не нав’язував і пропонував варіанти!Завжди,коли виникала необхідність, був на зв’язку )
А головне впевнений у тому,що робить і вірить в успіх) Ціла купа позитивних слів ,але найголовніше наш трьохзначний ХГЧ)))
Дякуємо за професіоналізм ,розуміння та небайдужість)

Читати далі
Приховати

Наталія Чайка

13 Грудня 2021

Хочу написать несколько теплых слов о нашем замечательном докторе Максиме Валерьевиче,он стал для нас настоящим волшебником!Не выразить словами все наши чувства благодарности к этому доктору!Я сама из России,из Кемерово,за спиной у меня была 8 неудачных попыток,пока мы волей судьбы не попали к Максиму Валерьевичу.Мы с мужем уже никому не верили и не доверяли,Максим Валерьевич смог согреть нам души,растопил доверие,возился со мной как с маленьким ребенком,все 24 часа на связи,консультировал и поддерживал,не жалея своего времени.Честно вам скажу-такого доктора раньше я не встречала.И именно под его руководством мы наконец-то стали родителями!!!
Максим Валерьевич-идеал врача с большой буквы,мечта любого пациента и несомненно бриллиант клиники.Максим Валерьевич на связи в любой день и час,всегда просто и ,логично разъясняет все варианты лечения .Даже в моей не простой ситуации,когда все доктора ,у которых я была,не могли мне ничем помочь,Максим Валерьевич четко выстроил схему лечения и подготовки ЭКО,и с первой попытки я забеременила,разве это не чудо!А также все время помогал мне вести беременность,не когда не отказывал мне в консультации,всегда поддерживал.Я удивлена,что есть такие добрые,чуткие и грамотные профессионалы,жаль,что в моей стране таких докторов нет…Максим Валерьевич-врач от бога!От всего сердца желаем здоровья и счастья нашему любимому Доктору!Впервые в жизни пишу отзыв,так как действительно впервые в жизни уверенно рекомендую!Мы сейчас безумно счастливы!С появление нашей долгожданной дочки,жизнь поменялась!Если бы не Максим Валерьевич,я с увенностью говорю,я никогда не познала бы счастье материнства,низкий Вам поклон,уважаемый Максим Валерьевич,мы всегда будем вам благодарны ,это не передать словами,сколько Вы для нас сделали,СПАСИБО!!!

Читати далі
Приховати

ИРИНА КОСТИВ

9 Липня 2021

Програма ЕКЗ пройшла успішно з першого разу завдяки лікарю професіоналу Паламарчуку Максиму Валерійовичу. Максим Валерійович, Ви-чарівник! Дякую Вам за професіоналізм, увагу і вміння!

Читати далі
Приховати

Лейла

26 Березня 2021

Наблюдаюсь у доктора Максима уже более 3 месяцев. Сразу хочу сказать есть два больших +
Максим хороший как Доктор и отличный как Человек!)
С уважением и понимаем относиться, развеет все страхи. В моем случае все что говорил все сбывается, когда другие доктора не уверенны и сомневаются. Очень рада что встретила именно его. Я надеюсь он поможет стать мне Мамой)
Идёт к Цели маленькими шажками)
Всем рекомендую, не пожалеете)

Читати далі
Приховати

Виктория

22 Жовтня 2020