Діагностика та лікування безпліддя

Якщо протягом року вагітність не настає, рекомендуємо пройти у нашій клініці повну діагностику, лабораторні дослідження і тести для виявлення причин невиношування і ненастання вагітності. Сучасне обладнання та досвідчені лікарі зможуть швидко визначити діагноз і підібрати індивідуальний метод лікування чоловічого, жіночого або змішаного безпліддя. 

Головна проблема у чоловіків полягає у тому, чи виробляється досить якісна, рухлива і морфологічно нормальна сперма. Основним обстеженням для чоловіка є спермограма. Якщо якість сперми низька, тестуються рівні ФСГ, ЛГ і тестостерону, які дають інформацію про гормональний фон утворення сперматозоїдів. 

Першочергова задача під час діагностики репродуктивного здоров’я жінки полягає у тому, щоб визначити, чи дозріває яйцеклітина, і чи можна її поєднати зі спермою в матковій трубі. Потрібне проведення УЗД матки і яєчників, піхви, в залежності від фази менструального циклу. Ультразвук дозволяє визначити розміри і форму матки, наявність вузлів (міоми), товщину і якість ендометрія. Він також надає інформацію про стан яєчників, зростання фолікулів і наявність кіст або ендометріозу. 

Важливо також визначити гормональний фон жінки. Аналіз крові дає інформацію про роботу яєчників, їх здатності утворювати зрілі яйцеклітини і можливі реакції на стимулюючі препарати. Тестуються рівні фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) і лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Також можливо потрібно буде визначити концентрацію антімюллерова гормону (AMH), який дає інформацію про резерв яєчників. Стандартним компонентом гормонального тесту є визначення пролактину (PRL) і тиреостимулирующего тиреотропного гормону (TSH). 

Гістероскопія і лапароскопія дозволяють безпосередньо вивчити черевну порожнину, матку, маткові труби і яєчники. Лапароскопія використовується при діагностиці та лікуванні ендометріозу, а також при оцінці прохідності маткових труб, станів після запалення та післяопераційних спайок. 

Генетичне тестування проводиться після повторних мимовільних викиднів або повторних невдалих циклів ЕКЗ. За допомогою сучасних лабораторних досліджень можна виявити також проблеми клітинного імунітету і скласти індивідуальне лікування. 

Діагноз: безпліддя – не вирок, давайте вирішимо проблему разом!

Подорож до батьківства починається з першого кроку!

  • Турботливий сервіс
  • Прагнення до досконалості
  • Прозорість і відкритість
  • Інноваційні технології
  • Висока ефективність