Лікування безпліддя в клініці LITA

Діагностика та лікування безпліддя

Якщо протягом року вагітність не настає, рекомендуємо пройти у нашій клініці повну діагностику, лабораторні дослідження і тести для виявлення причин невиношування і ненастання вагітності. Сучасне обладнання та досвідчені лікарі зможуть швидко визначити діагноз і підібрати індивідуальний метод лікування чоловічого, жіночого або змішаного безпліддя. 

Головна проблема у чоловіків полягає у тому, чи виробляється досить якісна, рухлива і морфологічно нормальна сперма. Основним обстеженням для чоловіка є спермограма. Якщо якість сперми низька, тестуються рівні ФСГ, ЛГ і тестостерону, які дають інформацію про гормональний фон утворення сперматозоїдів. 

Першочергова задача під час діагностики репродуктивного здоров’я жінки полягає у тому, щоб визначити, чи дозріває яйцеклітина, і чи можна її поєднати зі спермою в матковій трубі. Потрібне проведення УЗД матки і яєчників, піхви, в залежності від фази менструального циклу. Ультразвук дозволяє визначити розміри і форму матки, наявність вузлів (міоми), товщину і якість ендометрія. Він також надає інформацію про стан яєчників, зростання фолікулів і наявність кіст або ендометріозу. 

Важливо також визначити гормональний фон жінки. Аналіз крові дає інформацію про роботу яєчників, їх здатності утворювати зрілі яйцеклітини і можливі реакції на стимулюючі препарати. Тестуються рівні фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) і лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Також можливо потрібно буде визначити концентрацію антімюллерова гормону (AMH), який дає інформацію про резерв яєчників. Стандартним компонентом гормонального тесту є визначення пролактину (PRL) і тиреостимулирующего тиреотропного гормону (TSH). 

Гістероскопія і лапароскопія дозволяють безпосередньо вивчити черевну порожнину, матку, маткові труби і яєчники. Лапароскопія використовується при діагностиці та лікуванні ендометріозу, а також при оцінці прохідності маткових труб, станів після запалення та післяопераційних спайок. 

Генетичне тестування проводиться після повторних мимовільних викиднів або повторних невдалих циклів ЕКЗ. За допомогою сучасних лабораторних досліджень можна виявити також проблеми клітинного імунітету і скласти індивідуальне лікування. 

Діагноз: безпліддя – не вирок, давайте вирішимо проблему разом!

Подорож до батьківства починається з першого кроку!

 • Турботливий сервіс
 • Прагнення до досконалості
 • Прозорість і відкритість
 • Інноваційні технології
 • Висока ефективність

Лікування всіх форм безпліддя – надійно та якісно

Як у жінок, так і у чоловіків, репродуктивна система являє собою досить складний механізм, на який сильно впливають зовнішні і внутрішні фактори. Тому сьогодні проблема безпліддя залишається нагальною. Стреси, депресії, хронічна втома, інфекції, погана екологія, хронічні захворювання – все це і багато іншого робить негативний вплив на жіночу і чоловічу репродуктивну функцію. У більшості випадків саме з цих причин подружня пара довго не може завагітніти.

Трапляється, так, що бажана вагітність довго не настає, і у сім’ї виникає питання – що робити, у чому причина? Причин може виявитися декілька. Якщо протягом року подружня пара при регулярному статевому контакті без контрацепції не може зачати дитину, вона повинна звернутися до лікаря. Якщо ви хочете мати дітей, тоді затягувати з візитом до гінеколога не можна.

Клініка репродуктивної медицини «LITA» надає кваліфіковану допомогу в лікуванні безпліддя. Тут працюють досвідчені лікарі-гінекологи, які запропонують індивідуальну програму лікування і наблизять вас до мрії щасливого батьківства.

Лікування від безпліддя – гарантія результату

За статистикою, приблизно 40% випадків лікування безпліддя пов’язано з патологіями в чоловічому організмі і 40% в жіночому, а решта 20% – несумісність подружжя і неясні причини.

На жаль, в нашій країні число пар, які хочуть, але не можуть мати дітей збільшується з кожним роком. Як правило, жінки не можуть завагітніти через:

 • гормональні порушення;
 • гінекологічні захворювання.

Непрохідність маткових труб, пухлини матки, кісти, анатомічні особливості будови матки – ще одні поширені причини, за якими жінкам ставлять страшний діагноз «безпліддя». Навіть якщо один з органів, який бере участь в процесі зачаття дитини, не може повноцінно функціонувати, це призводить до неможливості настання природної вагітності і, як результат, до безпліддя. Приблизно в 25-30% безуспішних спроб завагітніти пов’язано з проблемами овуляції, гормональним дисбалансом, неправильною роботою яєчників, постійними стресами, серйозними фізичними навантаженнями.

Чоловіче безпліддя пов’язане з такими захворюваннями, як:

 • варикозне розширення вен яєчка;
 • простата;
 • імпотенція;
 • гормональні збої та інші.

Буває так, що чоловіча сперма має занадто низьку фертильність, тоді лікар ставить діагноз «безпліддя». Однак своєчасне виявлення причини захворювання дозволяє в 90% випадків успішно вилікувати чоловіче безпліддя.

Важливо розуміти, що у безплідності завжди є причина. Тому потрібно виявити джерело проблеми і як можна швидше приступити до його вирішення. Якщо після багатьох спроб зачати дитину вагітність не настає – не впадайте у відчай. Точна і своєчасна діагностика і комплексне обстеження – запорука успішної майбутньої вагітності. Клініка «LITA» пропонує сучасні способи для настання бажаної вагітності, що підвищує шанси на успішне лікування жіночого і чоловічого безпліддя.

Клініка «LITA»: комплексне лікування безпліддя в Україні

Не потрібно думати, що безпліддя – це вирок, адже у багатьох випадках його можна вилікувати, підібравши ефективні методи лікування і гарного лікаря. Сучасні медичні технології не стоять на місці і сьогодні вони цілком успішно справляються з проблемою безпліддя. Парі, яка хоче мати дітей, необхідні деякі медичні маніпуляції і процедури, а призначити їх може тільки лікар. Грамотне лікування і виконання пацієнтом всіх рекомендацій, як правило, закінчуються успішним народженням здорового малюка.

Клініка репродуктивної медицини «LITA» проведе ретельну діагностику, виявить причини, за якими пара не може зачати дитину. Обстеження безпліддя потрібно починати обом партнерам, адже лікування може бути призначено відразу парі. Лікар призначить план обстеження, зберуть необхідні аналізи. Тільки після діагностичного обстеження та виявлення причини неможливості зачаття дитини лікар приступить до лікування безпліддя.

Якщо всі методи лікування безпліддя не дали позитивних результатів, тоді єдиним варіантом стати батьками є проведення ЕКЗ. Даний метод передбачає штучне запліднення в лабораторії з подальшим перенесенням ембріона в порожнину матки. Показання до проведення даної процедури у чоловіків і жінок можуть відрізнятися.

Екстракорпоральне запліднення показано жінкам, коли у них повна відсутність маткових труб, непрохідність маткових труб, патології матки, імунологічне безпліддя. У чоловіків – патології сперми, імунологічне безпліддя, спадкова схильність. Це далеко не всі причини. ЕКО також доцільно вибрати в ситуаціях, коли жінка не може виносити дитину, а також наявність генетичних порушень, багаторазові завмерлі вагітності, хронічні захворювання у пари і т.п.

На рахунку клініки «LITA» безліч щасливих пар, які змогли стати батьками і мають довгоочікуваного малюка. Високий професіоналізм лікарів-гінекологів та репродуктологів краще технічне оснащення клініки дозволяє успішно справлятися з жіночим і чоловічим безпліддям.

Переваги лікування безпліддя в клініці «LITA»

Численні спроби зачати дитину вимотують не тільки жінку, а й чоловіка. Деякі пари впадають у відчай і думають, що всі спроби, методи і способи вже перепробувані і вони ніколи не стануть батьками. Але не варто думати про негатив, віра в краще і допомога компетентного лікаря-гінеколога розвіє ваші страхи і наблизить вас до заповітної мрії – почути сміх свого малюка.

Клініка репродуктивної медицини «LITA» – це:

 • найкраще сучасне новітнє обладнання;
 • лікарі з величезним, успішним досвідом роботи;
 • перевірені і надійні методи лікування безпліддя;
 • першокласне обслуговування;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Використання виключно безпечних високоефективних технологій, якісного обладнання та медичних препаратів допомагають надавати медичні послуги на високому професійному рівні. Всі діагностичні процедури здійснюються за допомогою інноваційного обладнання в стислі терміни, щоб не затягувати початок лікування. У штаті висококваліфіковані лікарі, які працюють за міжнародними стандартами і завжди в курсі останніх нововведень в області репродуктології. Вони запропонують ефективні варіанти лікування безпліддя і порадують відмінним результатом.

Щоб почати результативне лікування безпліддя в Україні, чекаємо вас в клініці репродуктивної медицини «LITA». У вас є можливість отримати безкоштовну первинну консультацію лікаря-репродуктолога і обговорити подальший план лікування безпліддя в клініці «LITA». Ви можете записатися на прийом в клініку в зручний для вас час.

Читати далі
Приховати

Не потрібно думати, щ