Як знайти кращого репродуктолога у Києві - Lita

Як знайти кращого репродуктолога у Києві

7 Листопада 2023

Якщо ви з партнером більше року намагаєтеся зачати дитину і у вас нічого не виходить, настав час звернутися до лікаря. Проблемами репродуктивної системи опікується репродуктолог. Але як зрозуміти, що спеціаліст зможе вам допомогти? Щоб розібратися в цьому, читайте сьогоднішній огляд, де знайдете відповіді на всі ваші запитання.

Чим займається репродуктолог

Спеціалізація лікаря-репродуктолога включає діагностику та лікування захворювань, пов’язаних з дисфункцією репродуктивної системи жінки та чоловіка. Простими словами: якщо вам не вдається зачати дитину, вам потрібно до цього фахівця. Отже, якщо ви мрієте про малюка, але у вас в анамнезі є такі захворювання, слід записатися на консультацію до репродуктолога:

● Інфекції статевої системи.

● Порушення менструального циклу.

● Раніше перенесені запальні захворювання придатків матки або яєчників.

● Вроджені дефекти органів репродуктивної системи.

● Гормональні зміни та дисбаланс гормонів.

● Діагностовані хромосомні аномалії.

● Прийом медикаментів, які негативно впливають на фертильність.

● Несприятливі фактори зовнішнього середовища. Крім цього, консультація репродуктолога Київ потрібна, коли пацієнтка планує відстрочену вагітність; хоче зберегти фертильність після 35 років, коли кількість яйцеклітин знижується; або має потребу зберегти її перед хіміотерапією чи променевою терапією. Разом з цим, допомога лікаря потрібна, якщо у молодої сімейної пари діагностовано безпліддя і вони планують штучне запліднення, або ж репродуктивні порушення пов’язані з порушеннями менструального циклу, токсикозу та неможливості виносити дитину без ДРТ.

Лікар проведе повне обстеження, призначить необхідні аналізи і після того, як отримає їх, зможе розробити індивідуальну стратегію лікування, що підходить саме вашій парі та її проблемам.

Від вас потрібно не так багато. Знайти кваліфікованого фахівця, досвід якого заслуговує на повагу, і поставити йому низку питань, заздалегідь підготовлених, щоб не упустити жодної важливої деталі під час прийому. Якщо все буде зроблено правильно, то незабаром ви зможете притиснути до грудей таку бажану дитину!