Вартість ЕКЗ в Україні: від чого залежить? - Lita

Вартість ЕКЗ в Україні: від чого залежить?

13 Листопада 2023

В даний час кількість бездітних пар зростає, до речі, з причин як жіночої, так і чоловічої безплідності. Ці пари потребують проведення сучасних допоміжних репродуктивних технологій.

ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) – популярний метод допоміжної репродуктивної медицини, який уже багато років використовується не лише в Україні, а й у багатьох інших країнах. ЕКЗ дає можливість бездітним парам, які з якихось причин не можуть самостійно завагітніти, відчути щастя материнства та батьківства. ЕКЗ – безпечна, ефективна та безболісна процедура, яку не варто боятися. Вона успішно вирішує проблеми жіночої та чоловічої безплідності. Така допоміжна репродуктивна технологія (ДРТ) збільшує шанси на народження дитини.

Про ціни на ЕКЗ

ЕКЗ в Україні – метод, який допоможе назавжди забути про страшний діагноз “безпліддя”. Цей метод штучного запліднення набуває популярності, як серед громадян нашої країни, так і серед іноземців. І тих та інших приваблює професіоналізм та можливість українських лікарів успішно вирішувати проблеми чоловічого та жіночого безпліддя. А ще вартість ЕКЗ в Україні суттєво нижча, порівняно із західними країнами. Варто зазначити, що ціна даної процедури залежить від кількох факторів, серед них:

● причини безпліддя;

● комплекс діагностичних обстежень;

● метод запліднення.

Як правило, до програми екстракорпорального запліднення в Україні входить загальна анестезія, проведення УЗД-моніторингу, здійснення пункції фолікулів яєчників, культивування ембріонів та їх подальша пересадка.

Вартість ЕКЗ залежить від конкретного випадку безпліддя. Також вона може залежати від місця розташування клініки, а також від кількості послуг, що надаються в ході програми.

Але варто розуміти, що ЕКЗ – складна процедура, що складається з кількох етапів. Вона апріорі не може коштувати дешево.