Скільки коштує ЕКЗ? - Lita

Скільки коштує ЕКЗ?

7 Листопада 2023

Сьогодні екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) найчастіше виступає єдиним методом зачати довгоочікувану дитину. Завдяки ЕКЗ тисячі пар у нашій країні отримали шанс народити малюка. Цей популярний метод штучного запліднення доступний в нашій країні. У клініках репродуктивного здоров’я проводять усі сучасні методи ЕКЗ та застосовують новітні технології. Головне, знайти грамотних фахівців, яким можна сміливо довірити своє здоров’я та наблизити свій шлях до щасливого материнства.

ЕКЗ: показання та особливості

ЕКЗ – безпечний і досить ефективний метод вирішення проблем з безпліддям, проте кожна пара, яка зважиться на нього, повинна знати, що нерідко буває так, що однієї процедури недостатньо і це нормально. Тобто перша програма може і не давати 100% результат. Згідно зі статистикою, успішність першої програми складає 40%. Найчастіше успіх ЕКЗ залежить від загального стану здоров’я чоловіка та жінки, гормонального фону жінки, психологічного стану. Чималу роль грає вік.

Суть методу ЕКЗ – запліднені в лабораторних умовах яйцеклітини, а потім кращі ембріони переносять у матку. Ця допоміжна репродуктивна технологія стала справжнім проривом у вирішенні проблем безпліддя.

До показань екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) належать такі:

● непрохідність маткових труб;

● різні форми ендометріозу;

● безпліддя незрозумілого генезу;

● виснаження яєчників;

● чоловічий фактор (низька якість сперматозоїдів, еректильна дисфункція та ін.).

ЕКЗ – шанс народити довгоочікуваного малюка

ЕКО – складна маніпуляція, яка є цілим комплексом послідовних процедур і найчастіше вони займають кілька місяців. Обговорити питання щодо процедури і дізнатися скільки коштує ЕКЗ ви завжди можете в клініці репродуктивного здоров’я.

Вартість процедури ЕКЗ залежить від низки факторів:

● причини безпліддя;

● комплекс діагностичних обстежень;

● способу запліднення.

Даний метод репродуктивної медицини проводять в амбулаторних умовах у спеціалізованих клініках.