Чому вам слід дізнатися про ЕКЗ все - Lita

Чому вам слід дізнатися про ЕКЗ все

4 Липня 2024

Багато пар по всьому світу мріють про дітей, але не здатні їх зачати. Не поспішайте засмучуватися, якщо також зіткнулися з безпліддям. Сьогодні існує процедура ЕКЗ, яка дає змогу пізнати радості батьківства всім охочим. Хочете дізнатися більше? Продовжуйте читати цей огляд і знайдете відповіді на всі запитання, які вас цікавлять.

Особливості та переваги технології

Процедура ЕКЗ – це технологія штучного зачаття, за якої запліднення яйцеклітини відбувається за межами жіночого тіла. Цей метод ще часто називають зачаттям у пробірці. Але перш, ніж відбудеться запліднення, жінці потрібно пройти гормональну стимуляцію для отримання більшої кількості яйцеклітин. Потім їх витягують, з’єднують зі сперматозоїдами в спеціальному середовищі, і вже потім сформований ембріон імплантується в матку. 

Процедура проводиться в кілька етапів, під час яких є можливість провести дослідження ембріона на генетичні порушення і не допустити імплантації пошкоджених. Але перед цим на жінку чекає протокол стимуляції яйцеклітин, тривалість якого залежить від віку жінки та індивідуальних особливостей її організму:

  • Короткий протокол триває не більше 35 днів. 
  • Тривалість довгого протоколу становить від 40 до 45 днів. 
  • Природний відповідає природному овуляторному циклу. 
  • Під час кріопротоколу заморожують ембріон і планують відкладену вагітність. 

При цьому під час стимуляції ЕКЗ в Києві може коригуватися за медичними показаннями під індивідуальні особливості пари. Хоча звучить досить складно, цей метод штучного запліднення продовжують обирати пари по всьому світу, адже він забезпечує масу переваг. З ЕКЗ вдається зачати дитину за будь-яких причин безпліддя. Діти, народжені в такий спосіб, нічим не відрізняються від дітей, зачатих природним шляхом. Крім того, ви можете знизити або повністю усунути ймовірність народження дитини з генетичними патологіями і навіть вибрати потрібну кількість ембріонів. 

Загалом, ЕКЗ – це чудовий спосіб втілити мрію про батьківство після 40 років, коли у жінки знижується фертильність. Головне – знайти досвідченого і надійного лікаря-репродуктолога, який розробить відповідну для вас стратегію лікування і пройде з вами всі етапи. Тож витратьте час на пошуки крутого фахівця і незабаром ви будете притискати довгоочікуваного малюка до грудей!